Галина Москаль 28 апреля 2020, 2:56
Отделение по адресу: Львов, ул. Мирослава Скорика, 16
Замовила кошти у гривні для видачі за 4 дні до завершення депозиту (22.04.2020) безпосередньо у відділенні, проте, незважаючи на це, сума 27.04.2020 р.була видана частково. Про видачу решту суми інформації не надали, сказали, що подзвонять, тобто наступного дня — 28.04.2020 це не буде. Працівники відділення у м. Львів, вул. Чайковського, 16, некомпетентні і ведуть себе непрофесійно. Відмовились надати виписки по картковому і депозитному рахунку, вимагають замовляти платні довідки.
На гарячій лінії повідомили, що вони зобов«язані надати мені ці виписки, але працівники на мій дзвінок з відділення на гарячу лінію не зреагували.
Після мого дзвінка на гарячу лінію почали мене повчати та принижувати.
Бейджиків не мають і також відмовились назвати свої прізвища.
Висновок — у банка проблеми з платоспроможністю і працівники некомпетентні, ведуть себе непрофесійно.
Полезный комментарий
Галина Москаль 30 апреля 2020, 17:04
Питання вирішене завдяки центральному офісу і гарячій лінії, дякую, Остап, у банку все добре, тільки львівська філія не на висоті

Галина Москаль
Галина Москаль
30 апреля 2020, 17:04
Полезный комментарий

Курс валют в Глобус Банке

Курс валют в Глобус Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Глобус 💰 / Отзывы о Глобус Банке 📝 / Не видають гривні після закінчення депозиту,відмовляються надати виписки порахунках (питання вирішено 30.04.20)