Теперь необходимо переименовать Фонд гарантирования.

Sergey62 Sergey62
26 октября 2015, 13:47
без оценки
Теперь необходимо переименовать Фонд гарантирования. Так как Закон о гарантировании вкладов физических лиц может приостановить любой районный суд и фонд уже не может гарантировать хотя бы то, что прописано в законе. Новое название:
Фонд для возможного возврата части суммы депозита.

«Тимчасова адміністрація запроваджується на строк, що не перевищує три місяці, а для системно важливих банків — шість місяців. Тимчасова адміністрація припиняється після виконання плану врегулювання або в інших випадках за рішенням виконавчої дирекції Фонду. За обґрунтованих підстав зазначені строки можуть бути одноразово продовжені на строк до одного місяця.»

«Фонд розпочинає виплату коштів вкладникам, їх представникам та спадкоємцям у національній валюті України в готівковій або безготівковій формі не пізніше семи днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку»

Не позже 30-го числа должны начать выплату.
Иначе…

Комментарии (3)

+
0
Oleq13
Oleq13
28 октября 2015, 20:30
Oleq13, Белая Церковь
#
Фонд гарантування вкладів бере активну участь у розбудові системи фінансової просвіти в Україні, активно співпрацює з Національним банком та громадськими організаціями задля зростання загального рівня фінансової грамотності та формування культури заощаджень, що в свою чергу сприятиме фінансовій стабільності та зростанню добробуту громадян.
(Заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій Оленчик провів лекцію для студентів Університету банківської справи)

В нашем случае это звучит цинично!
+
0
Oleq13
Oleq13
29 октября 2015, 22:11
Oleq13, Белая Церковь
#
Валерия Гонтарева: 9 тезисов о происходящем в банковской системе:
… Ликвидность

Покупка валюты Нацбанком, а также поддержка Фонда гарантирования вкладов физических лиц способствовали увеличению ликвидности банковской системы. Остатки по депозитным сертификатам Национального банка сейчас составляют 68 млрд гривен.

Как же мягко стелит)
+
0
kiraks
kiraks
31 октября 2015, 16:11
Кирилл, Киев
#
Предлагаю подавать коллективный иск на Фонд гарантирования

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться