Платіжна картка

SergS7 27 июня 2015, 10:16
вчора пробував у атмосферному банкоматі зняти готівку. Прийшла СМС-ка, що картка знаходиться в стоп-списку. Таке враження що я її вкрав. Можна викидати?

юра антонов
юра антонов
27 июня 2015, 10:37
Оставьте себе на память о банке я лично оставил карту дельта банка
27 июня 2015, 14:16
Я з прострочених карток закладки роблю
27 июня 2015, 12:33
А может и не на память! Информация на фонде так и не восстановилась, если бы был сбой уже все бы восстановилось, чем бог не шутит! Я думаю за понедельник прояснится.
hfbcf505
hfbcf505
27 июня 2015, 12:44
Понедельник — выходной.
27 июня 2015, 13:57
Повідомлення про віднесення банку ФІ до категорії неплатоспроможних висить в новинах на сайті НБУ, це рішення ж не відмінене. Чи є взагалі механізм відміни?
www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=18717401&cat_id=55838
Ще непонятка — сам текст постанови НБУ № 408, на яку посилається ФГВ, взагалі не можу знайти ні на сайті НБУ, ні на сайті ВР. Є лише «рішення», яке згадане в новинах. А чи була взагалі Постанова?
27 июня 2015, 14:14
Наступне питання — банк після прийняття Постанови НБУ (яку чомусь неможливо знайти) переходить під юрисдикцію ФГВ. ФГВ приймає рішення від 23.06.2015 р. № 121 «Про запровадження тимчасової адміністрації ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА». Теж не можу знайти офіційний текст.
Чи ці документи секретні, чи НБУ і ФГВ не зобов«язані їх публікувати в інтернеті, чи це просто пофігізм їх адміністраторів?
27 июня 2015, 18:27
Svetlana1571 уже отвечала на этот вопрос, она звонила в фонд. Там подтвердили что это технический сбой. И назад дороги нет.
28 июня 2015, 1:17
А ви можете знайти текст постанови НБУ № 408 і текст рішення фонду № 121? Я не знайшов
28 июня 2015, 12:16
Конечно, я бы хотел что бы всё откатилось назад.

Но, блин, не знаю. Тогда это беспредел полный.
27 июня 2015, 13:06
Значит вторник
Вкладчик ФИ
Вкладчик ФИ
27 июня 2015, 19:14
Решение об отнесении банка к категории неплатежеспособным отменить на раз-два-три нельзя! Так что иллюзии питать не стоит. В фонд тоже звонили, они сами недоумевают об этом тех.сбое.
28 июня 2015, 16:36
Тем не менее у нас в стране все может быть! Вклады так же должны возвращать, но фонд не спешит этого делать!