проблеми із зняттям гривневого депозиту

andrhim andrhim
8 июня 2015, 17:46
без оценки
Доброго дня! Обслуговуюсь в цьому Банку 2 роки. У грудні 2014р. був змушений переоформити більшу частину депозиту термін по якому вийшов на новий строк, оскільки Банк відмовлявся його повертати в повному обсязі. Кошти були потрібні на погашення кредиту в іншому банку, так як фінансове навантаження зростало. Закрити кредит через це мені не вдалось, тому продовжую нести витрати по вищеназваному кредиту, дані дії Банку накладають додаткове фінансове навантаження на мене, мою сім‘ю та суперечать умовам Депозитного договору та псують і так зіпсовану репутацію Фінансової установи. Попереднє листування з Банком щодо повернення власного депозиту у мене наявне.
06.06.2015р. у мене закінчився пролонгований депозит (№371711) та усі кошти потрапили на картку. Сьогодні зняти кошти не реально – то ліміти на картці то пусті каси. В кол. центрі запевнили!!!, що можу знімати в банкоматах по 1 000,00 грн. в день – чесно кажучи це відверта БРЕХНЯ!!! Реально все навпаки — ліміти відкриваються через день, а то і можливо і через більший термін, а то й взагалі закривають. По форуму та відгуках друзів і знайомих розумію, що проблеми по зняттю коштів з картки існують. Гроші потрібно терміново!

Комментарии (2)

+
0
Yura86
Yura86
9 июня 2015, 18:22
#
Ви попали як і всі інші… постарайтеся не брати близько до серця… але будьте тверді у своєму рішенні забрати… ходіть у відділення-сваріться, коли є можливість знімайте в банкоматах… неприємно… але що зробимо… пишіть скарги, подавайте в суд… раджу, адже ми з вами в одній лодці… однакові проблеми
+
0
SergS7
SergS7
10 июня 2015, 20:23
#
Вчора мені скинули депо на картку, ні вчора, ні сьогодні не дали ліміту!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться