Банк не выдает деньги с текущего счета

proffseo proffseo
21 мая 2015, 9:13
1
Банк не выдает деньги с текущего счета, ввел… лимиты, которые, как сами сотрудники говорят, «аукцион щедрости» в некоторые дни недели, по факту порядка 4000 в неделю можно снять если повезет.

Во всех отделениях принуждают класть на депозит на полгода и только тогда можно снять 10% от суммы.

Все заверения сотрудников, что все налаживается откровенная ложь, а действия администрации банка — это прямое нарушение законов Украины:

Постанова НБУ № 516 від 03.12.2003:

Пункт 2.5. За договором банківського рахунку, укладеним з юридичною або фізичною особою, банк зобов'язується приймати і зараховувати на рахунок грошові кошти або банківські метали, що їй надходять, виконувати розпорядження власника рахунку про перерахування і видачу відповідних сум з рахунку та проведення інших операцій за рахунком.

2 Статті Цивільного Кодексу України:

ст. 1066 п.2 Банк має право використовувати грошові кошти на рахунку клієнта, гарантуючи його право безперешкодно розпоряджатися цими коштами.

ст. 1066 п.3 Банк не має права визначати та контролювати напрями використання грошових коштів клієнта та встановлювати інші, не передбачені договором або законом, обмеження його права розпоряджатися грошовими коштами на власний розсуд.

ст. 1068 п.3 Банк зобов'язаний за розпорядженням клієнта видати або перерахувати з його рахунка грошові кошти в день надходження до банку відповідного розрахункового документа, якщо інший строк не передбачений договором банківського рахунка або законом.

ст. 1074 п.1. Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається.

4 Статтею 41 Конституції України Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.

Комментарии (1)

+
+1
obolon2009
obolon2009
21 мая 2015, 9:26
Оболонь, Киев
#
Все верно. забыли только указать ещё статью Криминального Кодекса 191 для Бахматюка и его своры

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться