Деньги не отдают.

krendel krendel
12 мая 2015, 11:21
1
Деньги не отдают. г.Киев

Комментарии (6)

+
+1
obolon2009
obolon2009
12 мая 2015, 12:41
Оболонь, Киев
#
Скажем так, на картах лимит, который не позволяет снять деньги, т.к. в кассе деньги есть, но в отделении отвечают — у вас лимит, значит не отдадим, и *** оно все конем. главное в этой цепочке — незаконное ограничение использования средств-лимит. которым пользуются все — от кассира, до начальника отделения
+
0
azimut
azimut
12 мая 2015, 17:14
#
Ну а кассиры тут причем? они делают свою работу и все
+
0
obolon2009
obolon2009
12 мая 2015, 23:42
Оболонь, Киев
#
Я извеняюсь, вы знакомы с Криминакьным Кодексом Украины и комментариями юристов к нему? Кассиры в том числе подпадают под нее, видя что происходит вокруг них, и при этом не извещая органы о преступлении.
Коментар до статті 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності

4. Суб'єктивна сторона злочину характеризується умислом. Винний знає, що надання допомоги учасникам злочинної організації, а тим самим і всій організації, укриття їх злочинної діяльності служить продовженню їх злочинної діяльності, розуміє, що цим він сприяє організованій злочинній діяльності, а, отже усвідомлює суспільно небезпечний характер своїх діянь. Він передбачає, що такі його діяння призводять до того, що продовжується злочинна діяльність організації, а тим самим і заподіюється шкода громадській безпеці. Усвідомлюючи неминучість таких наслідків, винний бажає їх або ж байдуже ставиться до них.
+
0
obolon2009
obolon2009
12 мая 2015, 23:43
Оболонь, Киев
#
Укриття злочинної діяльності учасників злочинних організацій — це діяння, які полягають в переховуванні: організаторів, керівників та рядових учасників злочинної організації; осіб, які, не будучи членами злочинної організації, виступають співучасниками злочинів, вчинених такою організацією; знарядь чи засобів вчинення злочину, інших предметів, які використовуються для забезпеч чення діяльності усієї організації чи при вчиненні окремих посягань; предметів, що здобуті внаслідок злочинної діяльності організації, тощо
+
0
obolon2009
obolon2009
12 мая 2015, 23:44
Оболонь, Киев
#
Т.е. по сути это продолжение статьи 255

Стаття 255. Створення злочинної організації

1. Створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою організацією, а також організація, керівництво чи сприяння зустрічі (сходці) представників злочинних організацій або організованих груп для розроблення планів і умов спільного вчинення злочинів, матеріального забезпечення злочинної діяльності чи координації дій об'єднань злочинних організацій або організованих груп — караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років.

2. Звільняється від кримінальної відповідальності особа, крім організатора або керівника злочинної організації, за вчинення злочину, передбаченого частиною першою цієї статті, якщо вона добровільно заявила про створення злочинної організації або участь у ній та активно сприяла її розкриттю.
+
0
obolon2009
obolon2009
12 мая 2015, 23:45
Оболонь, Киев
#
Т.е. кассир освободиться от наказания только «якщо вона добровільно заявила про створення злочинної організації або участь у ній та активно сприяла її розкриттю»

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться