ОТЗОВИТЕСЬ ДРУЗЬЯ ПО НЕСЧАСТЬЮ!!!

Yura86 1 апреля 2015, 17:50
Кто подавал в суд, какие перспективы, прогнозы… Интересует любая информация… Есть ли смысл? Или бегать дальше по банкоматах???
Полезный комментарий
Aldr 1 апреля 2015, 22:26
Ще забув, якщо у вас є багато часу чекати, то є сенс подавати до суду:
1треба направати лист до адміністрації банку з вимогою видати депозит чи підняти ліміт — отримати тупу відписку (це 1 місяць);
2треба, але не обов'язково, направити лист-скаргу до НБУ — теж отримаьт відписку (ще 1 місяць);
3скласти позово до суду (скласти правильно — якщо в голові є мізки та інтернет то за вихідні це можна зробити) і направити його туди, а потім отримати від суду лист про призначення судового розгляду (ще 1 місяць), на переше засідання банк не з'явиться, тому наступний розгляд перенесуть ще на місяць (загалом 2 місяці);
4 — захистити себе в суді, або знайти адвоката (нормального адвоката);
5 на протязі місяця писати скарги на держ. службовців, про те що вони не виконують свої обов'язки (іноді може зайняти і до 2 місяців).
Загалом маємо приблизно пів року — тому якщо депозит невеликий побережіть нерви, або варіант знайти адвоката який працюватиме без передплати!

Вкладчик ФИ
Вкладчик ФИ
1 апреля 2015, 20:03
Смысл есть всегда! И всё можно делать параллельно: и в суд подавать, и в НБУ писать, и по банкоматам бегать! Хотя хоть бегай хоть не бегай по этим банкоматам, но больше 4000 грн. в неделю доступно не будет!
1 апреля 2015, 20:24
Если хотя бы 4000… нам и того меньше…
1 апреля 2015, 22:02
Багато людей звертались і багато вигравали. Справа вже в іншому — примусити держ. виконавців робити свою справу (але після дво-трьох скарг, вони все ж таки примушують банк). Рекомендую продивитись реєстр судових рішень www.reyestr.court.gov.ua/, є доволі цікаві прецеденти:
www.reyestr.court.gov.ua/Review/42912844
Ще забув, якщо у вас є багато часу чекати, то є сенс подавати до суду:
4 — захистити себе в суді, або знайти адвоката (нормального адвоката);
2 апреля 2015, 1:14
Сроки указаны реальные,
по факту адвокат, знающий свое дело, порешал за 5 месяцев.
2 апреля 2015, 0:34
Есть инфо по судам.
кое-кто уже получил свои после исполнения, как утверждается. спрашивать здесь.

2 апреля 2015, 12:15
… надо — пишите в личку
2 апреля 2015, 20:55
Вчора прийшли листи з ффінансової ініціативи від Циктора в яких зазначається що я регулярно знімаю гроші. це брехня. коли не коли вдасться, але іноді ліміт 0, іноді 3 доллара, іноді 16, іноді 30… Я ж не можу забрати гроші в повному обсязі і ходжу як придурок, щовівторка і щочетверга. Просто на суді їх захист будуватиметься на наступному:
1). гроші кинули на картку — зобовязання виконали
2). я знімаю (інколи чи не інколи це вже не їх проблеми, скажуть хай бігає по банкоматах і т.д.). Щодо чеків з банкомату: де пише що перевищений ліміт скажуть, що я сама зазначаю велику суму якої наприклад нема в банкоматі чи ще щось в цьому роді…
2 апреля 2015, 21:35
Просто зрозумійте для нас 2500 — для подання в суд значна сума (я отримую 2200 і то повисили було 1800). Це більше моєї зарплати в місяць.

Як я і казала тут прислали письмо від ініціативи, і там дуже багато не понятно, що вони себе дуже гарно перестраховали по поводу карточки!!! вони ніби і гроші віддали, адже гроші впали на карточку, що і доказує що договір вони виконали.

Ну так смисл тоді подавати в суд. От ми і думаємо, бо з такою інтерпретацією, це явно програшна справа… Вони стоятимуть на своєму… гроші впали на картку, клієнт деколи знімає… ВСЕ!!! Щоб захищати мене в суді потрібні докази, факти...І т.д. Головне виграти суд, а не просто подати… треба максимум фактів…
От наприклад на чеках нема що я вводила наприклад 100 грн і банкомат видав перевищення ліміту, там просто перевищення ліміту без зазначення суми.