Мафія і бюрократія непереможні ?

thebank thebank
25 января 2015, 19:17
без оценки
Сьогодні, 25.01.2015р, отримав чергову відписку на моє чергове звернення про неправомірні дії банку Ф.І., а саме — неповернення вкладу (заява на повернення вкладу і виплати процентів по ньому згідно договору банківського вкладу «Доступний new» написана і зареєстрована мною 15 вересня 2014 р.) Характерно, що як і попереднього разу, на лист, направлений п. А. І. Циктору на київську адресу (вул. Щорса 7/9), знову прийшла відписка стандартного зразка, яких у мене вже трохи назбиралося, за факсимільним підписом п. А.М. Демченка, які штампує начальник львівського відділення Ф.І.№ 2, п. Б.В Копайгоренко зі стандартним формулюванням: «ПАТ КБ „Ф.І.“вживає всіх необхідних заходів щодо невідкладного вирішення ситуації викладеної у Вашому зверненні». Вживає вже 4 з половиною місяці! До речі, ПАТ КБ «Ф.І.» надає недостовірну інформацію і УНБУ. Так, на запит Управління, цитую з листа УНБУ №10-014/5772 від 22.10.2014: " банк інформував, що відповідні кошти знаходяться на Вашому рахунку і… можуть бути виплачені за адресою: м. Львів, вул Валова 15". Однак до сьогодні не виплачені! І про це я також інформував директора Генерального департаменту банківського нагляду НБУ п. А.А. Шульгу. листом від 3.12.2014. Результат = 0. У зв'язку із скасуванням функції загального нагляду прокуратури доводиться чекати, коли нарешті запрацює Державне бюро розслідувань. Ну і збирати документи…

Комментарии (3)

+
0
Ihor2255
Ihor2255
25 января 2015, 22:37
Ігор, Київ
#
Державне бюро розслідувань, якщо і буде створене, займатиметься кримінальними справами проти державних посадових осіб. Неповернення вкладу розглядається в площині цивільно-правових відносин, а отже жоден правоохоронний орган до цього відношення не має. Ні Прокуратура, ні Міліція, ні СБУ такими справами не займаються!!! Максимум, що вони зроблять це перешлють Ваше звернення за належністю в сам банк або на крайній випадок в НБУ. Договір банківського вкладу — це цивільно-правовий договір і його невиконання чи неналежне виконання не є ані кримінальним злочином, ані адміністративним правопорушенням, а отже будь-які правоохоронні органи тут безсилі оскільки вони займаються виключно криміналом і адмінкою.
+
0
PatriotX
PatriotX
26 января 2015, 22:14
Илья, Львов
#
Браво Ігор, невже ніхто не розуміє, що єдине на що нам треба молитися — це не введення військового стану і не перерахунок усіх депозитів на користь держави із отриманням облігацій довгострокового (10 років і бльше) повернення!
+
0
PatriotX
PatriotX
26 января 2015, 22:14
Илья, Львов
#
Тоді гроші заберуть просто за законом

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться