Моя думка

SlavikLvov SlavikLvov
28 ноября 2014, 23:44
без оценки
В мене є депозити в 4 банках «Фінансова Ініціатива», «Дельта Банк», «Платінум Банк», «Банк Глобус». Довожу до відома тих хто має вклади тільки у «Фінансова Ініціатива». Ситуація з виплатою грошей у моїх банках воглядає так: 1000 грн. відсодків по депозитах в руки в день у «Фінансова Ініціатива», «Дельта Банк», «Банк Глобус» без можливості забрати депозит, його можна тільки продовжити. Поки тільки «Платінум Банк » дає більше 1000грн, але депозит також не хоче віддавати. Якщо у вас сума більше 200тис.грн раджу розбити ці гроші на своїх родичів чи друзів. Не забувайте яка ситуація в країні, люди почали масово виводити гроші з банків, тому десь 85% банків ввели обмеження по видачі грошей. А тим у кого менше 200 тис. взагалі нема чого хвилюватись, в гіршому варіанті вам поверне 100% ваших грошей «Фонд Гарантування Вкладів». Сьогодні у Львові на всі відділення «ФІ» дали по 200тис грн для погашення заборгованостей по відсодках, якщо правління банку хотілоб ставити банк на Тимчасову Адміністрацію цих грошей ніхтоб не виділяв.

Комментарии (2)

+
0
PatriotX
PatriotX
30 ноября 2014, 22:09
Илья, Львов
#
Славік, Ви говорите про розбивку депо, але ж увечорі прийшло розпорядження з центр. офісу про апсолютну заборону розбивки депозитів, що ви скажете про це, і що з цим робити? Яка Ваша порада?
+
0
SlavikLvov
SlavikLvov
1 декабря 2014, 13:44
Ярослав, Львів
#
Якщо ваш депозит ще не закінчився, ван не дадуть його розбити чи перекласти на іншу особу. Я зробив би так: ваш депозит більше 200тис. ще «молодий» 1-3 місяці, розриваю угоду тоді розбиваю на різних осіб, якщо «старий» більше 9 місяців тут вам слід добре зважити і моніторити ситуацію в банку «ФІ». На мою думку «ФІ» не стане на Тимчасову Адміністрацію до нового року на це немає підстав, хіба ситуація в банку різко погіршиться.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться