Згорівше відділення у м.Вінниця

aneela 23 сентября 2014, 16:48
В кінці серпня згоріло одне єдине відділення банку у м.Вінниця. За тел. гарячої лінії кажуть, що має відкритись нове, але коли це станеться — невідомо («дзвоніть і уточнюйте»). Карточку нову не встигла отримати та і відсотки, відповідно, зняти ніяк не можу.
Може хтось знає, що відбувається зараз у Вінниці або яким чином отримати ту депозитку карточку, напр., у Києві???
Допоможіть, будь ласка, бо я вже не знаю, що і думати.

vlada111
vlada111
23 сентября 2014, 17:19
А почему вы не звоните в колл-центр? Здесь Вам явно не помогут…
24 сентября 2014, 15:11
Дзвонила туди вже раз 10. кажуть дзвонити ще і ще, бо вони самі не знають коли буде відкриття того банку
20alexa20
20alexa20
24 сентября 2014, 0:24
Вас наверняка куда-то перевели на обслуживание. Выясняйте это на горячей линии или заказывайте карточку в то отделение куда можете доехать.
24 сентября 2014, 15:12
На гарячій лінії повний мороз. мол ваші проблеми, що там у вас згоріло.
якщо я обслуговувалась в тому відділенні, то маю все вирішувати там
=(((
Liya2014
Liya2014
25 сентября 2014, 9:44
Тиждень тому я розмовляла з зав. відділенням — Оксаною. На жаль десь її номер телефону загубила. Хамувата жіночка. Всі проблеми почала перекладати на головне відділення, і що вона нічого не вирушує. На моє питання про дату відкриття нового відділення на Соборній, 89 повідомила дату — 26.09. Поживемо — побачимо… Коли запитала про пустий офіс і сказала, що там навіть немає натяку на якісь ознаки життя — відповіла, що вивіску замовили, чекайте… Що ж, почекаємо до завтра.
P.S. З приводу зборів — щось конкретніше можна? Хоча б приблизну дату та час. Я б прийшла. Але краще вже одразу в прокуратуру.
25 сентября 2014, 20:06
Думаю, спишемось тут завтра ввечері вже, так?
29 сентября 2014, 16:03
Сьогодні у відділені забрала нарешті картку депозитну і у ФІДОвському банкоматі зняла відсотки. Тільки чомусь 990 грн не видало, зняла тільки 500. А так наче все нормально
dingleson
dingleson
29 сентября 2014, 22:19
Нове відділення вже нарешті відкрилось на Соборній? А чому знімали кошти не у касі віділення, а у банкоматі іншого банку, у них в касі немає зовсім грошей?
30 сентября 2014, 13:21
Бо сказали, що у відділені ще не поставили серваки.
Там взагалі драбина стояла посеред залу, але за столами сиділи Окс. Вікторівна і нова жіночка Тамара (вона останні тижні працювала ще у старому відділені). З питань розрахунково-касових операцій сказали приходити з перших чисел місяця, но попередили, що тоді буде великий ажіотаж.
Але оскільки мені треба було лиш карточку забрати, то мене Тамара швидко обслужила, пояснила ще за Атмосферу і тд.

В ФІДО маю ще одну карточку, тому заодно зняла в їхньому банкоматі і гроші з ФІ.

Сьогодні в другий заход зняла решту відсотків, що були за два місяці 500 з лишнім грн., то все нормально.
30 сентября 2014, 13:25
Я особисто паніки вже не піднімаю — видали карточку, відсоткки нараховуються і знімаються, тобто в мене ситуація поліпшилась.
Депозит мій на рік оформлений, аж да наст. літа. До того часу ще далеко. Тим більше бачу, що люди кіпішують в основному ч-з валютні депозити, а в цій ситуації Бахматюка можна зрозуміти. Хто ж хоче людям лавешку переплачувати, коли так долар стрибнув

Тут у вкладників своя позиція, а у керівництва — своя, зовсім інша.