Фінансова ініціатива (the Bank) Тернопіль

Tarnopil 16 июля 2014, 18:30
Зараз багато нарікань від вкладників, що банки стали гірше відноситись до клієнтів. Хочу висловити свою думку. Хоч я теж вкладник, але маю позитивну думку щодо банків. У всіх банках де мені довелось обслуговуватись та депонувати мої гроші, можливо в силу свого характеру, але не отримував негативних емоцій. Хоча, деякі банки вже на сьогодні ліквідовані, але я спокійно отримував гроші з Фонду. Мою думку дехто може визначити як замовну чи заганжовану — це ваше право.

Читаю в пресі про банк Фінансова ініціатива. Я з Тернополя, обслуговуюсь у відділенні на Шептицького. За весь час (4 роки) маю від спілкування з працівниками тільки позитивні емоції. Зараз це відділення укрупнилося, стало більше співробітників і це значно полегшує та пришвидшує вирішення банківських операцій. До речі, ці співробітники професійно підготовлені та направлені на потреби клієнта.

Звичайно, зараз є проблеми з готівковими коштами, в т.ч. з валютою. Але, повірте, якщо не істерити і виважено діяти за підказками співробітників банку, то отримати свій депозит, що закінчився можливо без проблем. Просто треба бути готовим здійснити це за декілька днів, якщо сума велика. Але ж, коли я, наприклад, вкладав свої гроші під вищеринкові відсотки, то зазделегідь знав що тут є елемент ризику. І відразу налаштував себе на принцип «хто не ризикує, той не їсть чорну ікру» ))) Якщо ситуація в країні після повалення бандитського режиму ще не стабілізувалася і економіка дестабілізована, то що можна очікувати від банків, які є складовою цієї економіки?

Так от, свій вклад який був депонований на рік (у 2013-му) я розділив на дві частини. Одну частину перевів на поточний рахунок і вибираю готівкою у розмірі добового ліміту, а другу частину депонував ще на рік під 24% — хай приносять мені прибуток! З депозитом у євро розпорядився таким же чином. Головне, порадився з працівниками відділення.

Попри навколишні негаразди, бажаю тернопільскій Фінансовій ініціативі розвитку та стабільності! А його працівникам — особистого благополуччя та успіхів!

І ще одна моя порада, не тримайте всі свої кошти в одному банку.

З позитивом по життю!