Депозит віддають, хоч і лімітовано, але ВИДАЮТЬ!!!

Tetyana21 1 апреля 2014, 20:19
Я вже писала раніше!!!
Отже, сьогодні з каси банку в м.Івано-Франківську, відділення №2 я зняла дозволений ліміт 5000 грн, і в банкоматі Укргазбанку 2000 грн. На теперішній час ніяких проблем не побачила!!!
Сьогодні проконсультувалася у економіста, що робити з валютними депозитами на, що мені відповіли, що долар і євро в них в касі є у випадку, якщо хтось здає або вносить на депозит. Запропонували мені перекинути кошти з вал деп на картковий або на поточний рахунок. Не хочеться зовсім зараз знімати все в гривнях, бо не відомо, що чекає Україну у майбутньому. До речі, перед мною чоловік поклав гроші на депозит, бо я побачила краєм ока число на договорі, і потім він вносив суму в касу. Начитавшись тут відгуків, я дуже уважно стежу за кожним словом персоналу, що говорять між собою і за клієнтами, тому роблю висновки і тут їх записую.
Щодо працівників, то вони на даному відділенні ввічливі і нічого не нав«язують, а навпаки запитують мене, перш ніж пропонувати!!!
Мій висновок — це паніка, яку сіє той, кому це вигідно…

Econombank
Econombank
1 апреля 2014, 20:35
Спасибо вам за позитивный комментарий!!! Вы все проверили, так сказать, на себе и сделали свой независимый вывод!!!
1 апреля 2014, 23:08
Ну если все так хорошо в банке, зачем же установлен лимит в 5000грн в день??? можно же, хотя бы, по 15.000 отдавать… почему люди за своими деньгами должны бегать по банкоматам банков-партнеров?!?! задумайтесь!!!
candidat
candidat
2 апреля 2014, 16:32
А лимит от того, что паникеры (подобные вам) чуть что бегут депозиты досрочно расторгать. А банк принятые на депозиты деньги под подушкой не держит, отдает сразу в виде кредитов. Да, есть какой-то стабилизационный фонд, но он не рассчитан на то, чтобы все сразу деньги начали требовать обратно. Вот потому теперь даже тем, кому по окончании депозита должны деньги отдать, этих денег и не хватает.
1 апреля 2014, 23:27
Я все розумію, мені самій не приємна ця ситуація, але добре що хоч так віддають. В мене така сума, що мені довго бігати не доведеться… Краще потрохи, але без збоїв!!!
Nata0000000
Nata0000000
2 апреля 2014, 0:39
Хоч їдь до вас в Івано-франківськ…
vadymbanker
vadymbanker
2 апреля 2014, 8:21
Лимиты в 5000 установлены для того чтобы удерживать балансы, пытаться выравнивать их. Поверьте там разговоры короткие, если бы он действительно банкротом шел, то никто ни копейки не отдавал бы, это же деньги…
2 апреля 2014, 8:27
Я считаю, что если бы ФИ отдавала бы ежедневно ими же установленный лимит в 5000грн в день, в их сторону не было бы столько негатива и обвинений!!! а так, здорово, можно на данной ситуации крутить деньги, зарабатывая, а люди-лохи, пусть борются за свои деньги!!!
2 апреля 2014, 10:37
Vadymbanker я з вами згідна. Гроші не в коморі на полиці стоять, а в бізнесі. І в таких кількостях, як зараз почали знімати з депозитів — з фірм раптово не витягнеш.
ValentKoval
ValentKoval
2 апреля 2014, 13:35
В отделении г.Запорожья 31.03 вообще заявили, что у них в кассе лимит на снятия денежных средств после окончания депозита — 1000грн. в день.В отделении была толпа недовольных клиентов, а начальник отделения не хотела никого принимать, т.к. она была «занята» отчетами…