банк не виконує свої зобов'язання

vuluk vuluk
9 июля 2014, 9:52
без оценки
Обслуговування Єврогазбанку на межі хамства і злодійства. Неможна заморожувати людям карткові, поточні, депозити і тим більше проценти так як це робить цей банк. Видавайте людям хоча б по 100-200 грн. на день як інші банки… Бо виглядає що не платячи ні копійки, накивавши пятами Івченко — виглядає як злодій і шахрай. Всі сьогодні мають проблеми і кредитори також, які вчасно не повертають боргів, але щоб повністю все перекрити це хамство. Нічого ці ваші ініціативні групи не дадуть, так як сьогодні НБУ очолює людина яка далека до потреб людей і їх нужд. Треба писати в суди вигравати справи і накладати арешт на майно банку, яке помалу продають з тихої поведінки НБУ. Треба настойливо писати в прокуратури, так як тут є склад кримінального правопорушення — шахрайства. Працівники банку за намовою правління вводили в оману вкладників і переконували переоформляти депозити під ТИСКОМ. Тут є дії спрямовані на заволодіння майновими коштами вкладників — входження в довіру, тиск що ітак 2 місяці повертати депозити не будемо. Можна оспорити договір який є підписаний і оформлений під тиском. Тут також є персональна відповідальність працівників банку які були підбурювачами цього злочину. Тут є субєктивна сторона — прямий умисел працівників і самого Івченка (так як всі знали що на початку травня Івченко всі гроші вкладників обернув на свої власні).

Комментарии (2)

+
0
natavok
natavok
9 июля 2014, 10:43
#
Бред!!! Как будто бы прокуратура и Нацбанк здесь ни при чем!???? Все эти ребята и крышуют побег Ивченка с его семейкой!!!
+
0
revalik
revalik
9 июля 2014, 14:38
Ограблені вкладники, Львів
#
Прокуратура повинна і береться розслідувати як у Львові, але остаточно вирішує суд який приймає всі рішення на користь вкладників. А потім треба через виконавчу службу приходити і забирати в відділеннях банку компютери, столи, техніку і добиваться арешту майна банку, щоб не продали остальне. А Нацбанк це великий чайник, якому до людей ніколи нічого не робить. Тут треба палити шини як у Львові запалили під відділенням і зразу майданівці, сектор і журналісти підкотили… потім преса тепер будуть писати

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться