Львів,ЕГБ на Чорновола 101

Lwiw 2 июля 2014, 22:54
Народ,є тут вкладники з Чорновола у Львові? Я звісно розумію що зараз дуже важка ситуація по всіх відділеннях ЕГБ, але таке хамське відношення як тут, треба ще пошукати.Працівники просто гавкають на тебе коли задаєш якісь питання. Начальника Трача В.М на місці ніколи не буває, але мені (пощастило),і я не тільки з ним мав дуже неприємну бесіду, але ще її записав на диктофон, в двох словах-він нічого не знає як він говорить, на моє запитання за що він отримає зарплатню, почав нести такі нісенітниці, все що завгодно тільки не про банк.Так от народ, я пропоную написати колективного листа-заяву в прокуратуру м.Львова, в суд і т.д.Треба збиратися всім разом тут у Львові, зрозумійте одне, банк офіційно банкрутом не визнаний, адміністратора там нема,і не відомо коли буде.Все що говорять там їхні працівники брехня, треба їх постійно(штурмувати).Залишаю свою адресу, треба визначитися хто захоче коли збираємося, треба діяти!!! lvivmoemisto@bigmir.net

NWO
NWO
2 июля 2014, 23:23
В нашому чаті є вкладники зі Львова — приєднуйтесь.
Для координації спільних дій — приєднуйтесь до нашого текстового чату вкладників Еврогазбанку в Skype (мікрофон та web-камеру не потрібно), де можете підєднатися через мій нік maestro.kiev (мій аватар – 2 труби).
В чаті ми маємо змогу текстом обмінюватися даними, новинами та координувати наші дії більш чітко.

З повагою, група постраждалих клієнтів ЕГБ
Нік Victims2014, зв`язок e-mail: Victims2014@i.ua
Нік NWO, зв`язок Skype: Maestro.Kiev