Ініціативна група

melanko 25 июня 2014, 12:12
Ініціативна група вкладників АТ ЄВРОГАЗБАНК повідомляє, що 25.06.2014р., в 16-00, відбудеться обговорення з представниками НБУ, про стану Банку. Обговорення відбудеться біля НБУ вул. Інститутська, 9.
З повагою ініціативна група.
Просимо всіх принести на зустріч копії листів(скарг) до НБУ на рахунок АТ ЄВРОГАЗБАНКУ.
Ініціативна група, звертається до всіх вкладників АТ ЄВРОГАЗБАНКУ, з проханням звертати увагу на повідомлення тільки від ніку: Victims2014, та за поясненнями звертатися на адресу, Victims2014@i.ua. Повідомляємо, що на сайтах працюють підставні особи які надають не правдиву інформацію.
З повагою Ініціативна група.

NWO
NWO
25 июня 2014, 13:38
«… Victims2014, та за поясненнями звертатися на адресу, Victims2014@i.ua»
Приєднуюсь до коменту з допоненням — та приєднуйтесь до нашого текстового чату вкладників Еврогазбанку в Skype (мікрофон та камеру не потрібно), де можете під єднатися через мій нік maestro.kiev (мій аватар – 2 труби 90грд.).
Чат тектовий, тому Ви зможете отримати переписку навіть коли не були на той момент в самому чаті, що допомагає обмінюватися данними 24год на добу, незалежно від часу Вашого онлайна.
В чаті з Олександром (нік — Victims2014) ми маємо змогу текстом обмінюватися даними, новинами та координувати наші дії більш чітко. Люди з іньших місць можуть так знайти своїх колег по ЕГБ.