Зустріч клієнтів ЄГБ з представником НБУ

pport22 pport22
19 июня 2014, 16:41
без оценки
20.06.2014 року о 14-00 годині відбудеться обговорення з представником НБУ, (Київ, вул. Інститутська, 9) питань щодо «АТ „Єврогазбанк“, подальший його стан, та дії вкладників й клієнтів. Запрошуються всі кліенті та особливо вкладники ЄГБ. З повагою ініціативна група вкладників АТ „Єврогазбанк“.

Комментарии (4)

+
0
osp
osp
19 июня 2014, 17:34
#
Підскажіть будь ласка де (за якою адресою, кімната корпус чи відділення) відбудеться обговорення з представником НБУ подальшого стану ЄГБ.
+
0
pport22
pport22
20 июня 2014, 9:44
#
Зустріч біля центрального входу!
+
0
sevastian
sevastian
20 июня 2014, 13:29
#
НАРОД ПОЧЕМУ МЫ МОЛЧИМ??? Здесь явное мошенничество и вы не сидите сложа руки и ждя когда деньги появятся. ОНИ УЖЕ НЕ ПОЯВЯТСЯ. ДАЙ БОЖЕ ЧТОБ ВВЕЛИ ВРЕМЕННУЮ АДМИНИСТРАЦИЮ, А ПОКА пишите в прокуратуру и приходите на митинг с понедельника 23.06 возле каждого отделения по Украине. Если знаете журналистов пригласите. Надо эту мразь и воровство Ивченка показать на всю страну!!! Это ж надо такую наглость чтоб людям заморозить все вклады и поточные. Злодеям и ворам не место в Украине!!!
+
0
ruslan23
ruslan23
20 июня 2014, 13:41
Руслан, вкладник, Івано-Франківськ
#
В мене є зауваження щодо віділення банку в Івано-Франківську по вул.Грушевського. Все зрозуміло, що гроші заморозили і ввідавати взагалі не будуть. Але питання в чому чому працівниця т.зв.Тонічка нахабно людям втирає політику що треба депозити переоформляти. Як можна переоформляти депозити з банком-банкротом, який взагалі не поважає людей так як не віддає останні тижні ні копійки!!! Це що за пафосно-ідіотична політика відділення. Чи ви думаєте, що хтось темний і дурний, що банк вже не вилізе з ями, всі зобовязання на Фонд Гарантувань і тільки повна ліквідація банку і такої назви Єврогаз ви недостойні. Вам треба дати назву хіба СомаліГазбанк, бо там так поступають з клієнтами. В Європі такого дибілізму і ідіотизму як Івченко повів себе з вкладниками немає.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться