Продбеми з ЄВРОГАЗБАНКОМ

OleksandrSOV 30 мая 2014, 22:04
Доброго дня всім постраждалим таким як Я від банку ЄВРОГАЗБАНК. Мене звати Олександр, в мене виникла проблеми з банком по депозиту + відсоткам, кошти не повертаються, терміни повернення вийшли. Був сьогодні 30.05.14 у відділенні на петрівці, сказали коштів нема. Хочу приєднатися до ініціативної групи. Планую в ПН 02.06.14 подати заяву в НБУ+Міліцію+Прокуратуру Оболонського р-н. Прошу надати координати для взаємної співпраці, для вирішення даної проблеми разом
Минфин
Ответ администратора
2 июня 2014, 17:45
Уважаемые пользователи! Напоминаем, что сообщения которые нарушают Правила сайта: minfin.com.ua/using-rules/ (в т.ч. п.3 и п.7), могут быть удалены модераторами по их усмотрению, а нарушители могут получить бан, при этом публичное обсуждение любых действий модераторов на сайте также является нарушением Правил (п.3.5).
Портал Минфин предоставляет равные возможности всем пользователям, но в рамках Правил.

30 мая 2014, 22:23
Только в прокуратуру и заводить криминальные производства + палатки несите и будем голодать
30 мая 2014, 22:27
Подивимося що буде після зустрічі в ПН а там домовимося, як діяти далі. До цієї ситуації потрібно обов'язково приймати дії, бо втечуть, за кордон.
30 мая 2014, 22:19
Пишите в прокуратуру, ниже в коментариях пока не вытерли есть образец. Регистрируете каждый отдельно. Чем больше заявлений, тем больше ефекта. Надо брать пока есть еще что брать, а то будет как с Яныком и Пшонкой
30 мая 2014, 22:22
Я з Вами погоджуюся, В понеділок на зустріч до Кобіна, в НБУ. Побачимо що він нам розповість. Потім від нього поїду до прокуратури.
30 мая 2014, 22:25
Фирташ и Курченко наворочили с нефтью, а теперь Ивченко надумал в Австрию дернуть
30 мая 2014, 22:29
В ПН з 10-12 під відділеннями Єврогазбанку відбудуться мітинги. В пн після зустрічі потрібно буде скординувати дії з іншими постраждалими інших міст. Про спільні дії.
30 мая 2014, 22:39
В ПН з 10-12 під відділеннями Єврогазбанку м.Івано-Франківська та м.Львову, відбудуться мітинги. В пн після зустрічі потрібно буде скоординувати дії з іншими постраждалими інших міст. Про спільні дії.