С сайта ФГВФО

nks nks
6 марта 2014, 11:56
без оценки
У зв’язку з численними зверненнями вкладників АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «РЕАЛ БАНК» щодо порядку виплат Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) надає наступні роз’яснення.

В АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «РЕАЛ БАНК» запроваджено тимчасову адміністрацію строком на 3 місяці з 03.03.2014 по 02.06.2014.

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники обох банків можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати за зазначеними договорами здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, але не більше 200 тисяч гривень.

ПОДАВАТИ ЗАЯВИ на виплату коштів за договорами, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації та за договорами банківського рахунку НЕ ПОТРІБНО. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які в даний час формують уповноважені особи Фонду на здійснення тимчасової адміністрації у АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «РЕАЛ БАНК». Представники Фонду докладають максимум зусиль для того, щоб обробити значні обсяги інформації і сформувати реєстри вкладників для виплати коштів в найкоротші терміни.

Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено на сайті Фонду в Інтернеті www.fg.gov.ua.

Для отримання коштів вкладникам необхідно буде звернутися до визначеного банку-агента з паспортом і документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код). Оголошення про визначений банк-агент буде розміщено на сайті Фонду в мережі Інтернет: www.fg.gov.ua.

В даний час Фонд розпочав пошук потенційних інвесторів для неплатоспроможних банків АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» та ПАТ «РЕАЛ БАНК». У разі залучення таких інвесторів зобов’язання перед вкладниками за договорами, термін дії яких закінчується після тимчасової адміністрації, переходять до них.

Якщо Національним банком України (НБУ) буде прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного банку, виплату відшкодування коштів вкладникам здійснюватиме Фонд не пізніше ніж через сім днів з дня прийняття НБУ такого рішення, незалежно від закінчення терміну дії договору за вкладом.

Комментарии (1)

+
0
ю ю
ю ю
6 марта 2014, 13:10
ю
#
НЕХРЕН ШАРИТЬ В ПУСТЫХ СУСЕКАХ!!! ЗАДАВАЙТЕ ВОПРОСЫ ПРАВООХРАНИТЕЛЯМ И ТЕМ, КТО ПОЗВОЛИЛ ВЫМЫВАТЬ РЕСУРСЫ ПОД КУРЧЕНКА!!!

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться