зарплата сотрудников банка

karina198916 karina198916
10 декабря 2016, 14:36
1
не засчитана
Сотрудникам заблокировали карты, хотя вышки точно знали что банк признают неплатежеспособным, но нам ничего не сказали, оставили всех с 0 в кармане. Интересно каким образом банк будет платит зп сотрудникам, которые продолжают там работать — контакт центр, коллекшин например???????
Ответ банка
Банк Траст
12 декабря 2016, 10:16
Уважаемая karina198916,

рекомендуем уточнить интересующий Вас вопрос у непосредственного руководителя.

Комментарии (2)

+
0
cccccccccc1
cccccccccc1
10 декабря 2016, 16:12
#
Платять під час ТА в межах кошторису витрат, затвердженого виконавчою дирекцією Фонду. Взагал там колізія в самому законі осільки:
Під час тимчасової адміністрації не здійснюється: задоволення вимог вкладників та інших кредиторів банку(окрім Обмеження, не поширюється на зобов’язання банку щодо3) виплати заробітної плати, авторської винагороди, відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров’ю працівників банку). Запрвадження ТА не є підставою для Початок тимчасової адміністрації не є підставою для припинення, розірвання або невиконання договорів про надання послуг… Уповноважений фонду має право призначати на посаду, звільняти з посади чи переводити на іншу посаду будь-кого з керівників чи працівників банку, переглядати їхні службові обов’язки, змінювати розмір оплати праці з додержанням вимог законодавства про працю. Колізія в тому що (точніше зловживання правом що) ст52
Кошти, одержані в результаті ліквідації та продажу майна (активів) банку, спрямовуються Фондом на задоволення вимог кредиторів у такій черговості:(грошові вимоги щодо заробітної плати, що виникли із зобов’язань банку перед працівниками до прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку)
P.S. Простими словами Уповноважений фонду Царь, хто працює тому нараховуєтця заробітна плата(від нього залежить заплате чи ні) Вам полюбому потрібно буде написати заяву як працівнику під час ліквідації банку виплатять заробітну плату майже 100%. Знайомій по Надрі виплатили через
+
0
zeevf
zeevf
10 декабря 2016, 21:25
#
Плохо остаться на НГ без денег, но вам все выплатят и еще год на бирже стоять будете за счет налогоплательщиков.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться