Телефонний «шантаж» через прострочку виплати кредиту!!!

DarkKnight DarkKnight
9 апреля 2016, 15:02
1
Мій родич взяв кредит на техніку, на місяць прострочив платіж. Прописаний він там же, де і я (студентка, 20 років) та моя бабуся (пенсіонерка, 71 рік). Проте людина тут не проживає, маємо лише його мобільний, та й той вимкнений. На довгий час пропадає не вперше, тож на сполох не б'ємо, може й на заробітки кудись поїхав…
Так от, платив він раніше завжди вчасно, раз прострочив, та вже на наступний місяць усе оплатив, штраф у тому ж числі. Тепер ситуація повторюється і працівники банку телефонують від 2 до 6 разів на день, ВИМАГАЮТЬ, аби він оплатив кредит або щоб замість нього заплатили ми. Цитата працівниці:" То заплатіть за нього, 250 грн — то не є великі гроші". Живемо ми на бабусину пенсію — 1200 грн, для нас, очевидно, це великі гроші, та й яке відношення я маю до чийогось кредиту? Більше того, працівники не представляються, а коли я кажу їм, що немає можливості зв'язатися з тим родичем — позволяють собі розмовляти в грубому тоні, хамити і навіть кричати. Бабусі вже двічі ставало погано, бо в людини слабке серце. Дзвонить кожен раз інша людина, тому мушу все пояснювати по новій кожен раз. Є ж якась база данних на клієнта, звідки можна прибрати цей домашній номер телефону і більше не псувати людям ні нерви, ні здоров'я.
Ответ банка
Альфа-Банк
11 апреля 2016, 12:40
DarkKnight, доброго дня! Надішліть на info_client@alfabank.kiev.ua
— Дату і час дзвінка
— Номер телефону, з якого телефонують
— Номер телефону, на який дзвонять
— ПІБ боржника або номер договору
ця інформація допоможе нам у розгляді Вашого звернення.

Комментарии (5)

+
0
sanch ☺
sanch ☺
9 апреля 2016, 21:23
琚 灏
#
Игнорируйте звонки, посылайте их на 3-и буквы. Это обычные «коллекторы», в гугле есть много статей, кто они такие и как с ними бороться.
+
0
aragorn2012
aragorn2012
10 апреля 2016, 11:46
Аноним
#
Верно пишут, это не банк. Банк понимает, что добиться ничего не сможет и колекторам отдал, что бы чистенькими остаться. Делайте то, что делают все люди когда им звонят такого рода «люди»(там обычно одно необразованное быдло сидит) посылайте их куда подальше.
+
0
vladimir2020
vladimir2020
11 апреля 2016, 8:37
Владимир
#
Это так ведет себя банк, а именно отдел по работе с задолженостью. Хамит так, что на голову не налезет.
+
0
aragorn2012
aragorn2012
11 апреля 2016, 15:19
Аноним
#
Сути это не меняет, хамов просто посылать. Если они не слышали о таком понятии как «этика» то как они могут называться банковскими сотрудниками? Просто быдло.
+
0
2 2
2 2
23 апреля 2016, 15:26
#
Они и дальше будут звонить. Все жалобы, оставленные на горячую линию, не решат вопроса вашего. у них это называется — «Согласно стратегии общения». Выхода два :1.не брать трубку и игнорировать, как раньше было подмечено. 2. записать пару разговоров с ними на диктофон и идти в милицию. Только не с жалобой на банк, а на конкретных сотрудников банка, которые звонили и требовали денег от лица этого банка. пусть в милиции решают, есть ли состав преступления. как минимум их на работе потрепют немного.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться