Шахрайство за участю Альфа-Банку безкарне?!!!

alexbeg 21 декабря 2014, 8:43
Я, Бегімов Олексій Михайлович, 3.03.1972 року народження, мешканець с.м.т. Краснокутськ, Харківської області повідомляю наступне:
26 грудня 2013 року на Краснокутському ринку представники полтавської фірми по виготовленню меблів розповсюджували рекламні листівки та картки для отримання знижок на меблі. Щоб отримати картку на знижку, треба було залишити у реєстраційному журналі цих представників свою адресу та телефон. Моя дружина, Бегімова Валентина Миколаївна, теж про всяк випадок взяла таку картку, тим більше, що ми планували в майбутньому облаштувати дитячу кімнату меблями, бо готувались до всиновлення дітей. В той же день нам зателефонували ці люди і повідомили, що вони їдуть до нас до дому, щоб продемонструвати каталог з продукцією та розповісти про переваги їх меблів. Дружина відповіла, що на разі ми не визначилися з вибором меблевого магазину, то ж не збираємося нічого замовляти та й не маємо достатньої суми для замовлення меблів. Але представники фірми умовили нас лише переглянути їхні каталоги. Отже за адресою мого мешкання прибули представники ПП «Твардовський В.А.» та представник Альфа-Банку Ладур Олена Володимирівна, діюча на підставі довіреності № 130221 NSTM від 21.02.2013року. Вони продемонстрували каталог, поцікавилися, які меблі нам потрібні, зробили заміри та повідомили, що такі меблі коштують 15000 грн., але з урахуванням отриманої дружиною картки, ціна становитиме 10000 грн. Мені було запропоновано здійснити замовлення меблів з оплатою в розстрочку, скориставшись послугами Альфа-Банку, тобто, я повинен зараз укласти кредитний договір з банком, а меблі я отримаю, згідно договору з фірмою, через два місяці. Я сказав, що мене не влаштовують такі дивні умови, але зважаючи на умовляння та запевнення представника Альфа-Банку у порядності та надійності даного приватного підприємства, а також на повідомлення про давню співпрацю Альфа-Банку та ФОП «Твардовський В.А.», моя дружина (продовження у наступному коментарі)

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Шахрайство за участю Альфа-Банку безкарне?!!!