Не банк, а проклятие....

westsup westsup
16 июля 2014, 14:25
без оценки
Только что опять получал смс с угрозой за не выполнение судебного решения(какого суду? где он был?) мне грозят штрафом в 8500-17000 гривен или лишением воли до трех лет!!! Я расцениваю ваши действия как шантаж!!! За каждую смс я потребую возмещение в 17000 гривен!!! Можете писать больше… Я могу только представить, что вы делаете с теми, что вам действительно что-то должен, если вы не даете жить тем, кто вам ничем не обязан!!!

Альфа-банк заявив до Третейського суду позов проти менем про стягнення заборгованності. Все б таки нічого протизаконного, якби не одне но… В позовній заяві зазначено, що мною не виконуються зобов’язання за договором № 621052451 та не повертається кредит. Дане твердження не відповідає дійсності. Протягом періоду дії кредитного договору мною були виконані всі вимоги банку. Непорозуміння виникло за вини працівників банку, так як мною було взято товарний кредит в сумі 2699 грн.(на телефон)в грудні 2013, та грошовий кредит в березні 2014 на суму 3950 грн. І двічі щомісяця я вносив на номер розрахункової карти суми для погашення заборгованості як грошового так і товарного кредиту. Та як виявилось тільки в двадцятих числах червня гроші сплачені мною з вини некомпетентності працівників (до речі про неодноразові подібні випадки свідчать самі працівники Альфа- банку) не розділялись на два договори і йшли на погашення товарного кредиту. І мною була написана письмова заява у відділенні для реструктуризації оплат, та запобігання таких дій в подальшому. Вдруге з таким клопотанням я звернувся до банку 11.07.2014 та знову не отримав бажаної допомоги. Мені відповіли, що особа яка може допомогти в вирішенні даного питання знаходиться у відпустці. То ж дуже прикро зізнавати той факт, що ці дії з мого боку не допомогли уникнути неприємних наслідків і банк звернувся до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості.
Хочу відмітити що банк незаконно передав третім особам мої особисті дані, і на мене і мою родину включно з березня місяця безпідставно здійснювався моральний тиск, та надходили погрози з номера тел… 0462616110 (який жодним чином не належить банку), також грубо порушувались мої конституційні права. Вважаю такі дії незаконними та недопустимими.Хочу також відмітити абсолютне ігноруванні службою безпеки скарги залишеної на офіційному сайті Альфа-банку з приводу морального тиску та безпідставних вимог. Також відмітилось прогресуюче погіршення серцевої хвороби мами, на яку здійснювався моральний тиск в вигляді стаціонарних дзвінків з погрозами. Що спричинило тимчасову непрацездатність двічі за період квітень-травень. І це все з вини некомпетентності працівників, які не змогли своєчасно виправити помилку в нерівномірному розподіленні кредитних коштів.
В діях банку я вбачаю некомпетентність, перевищення влади або службових повноважень що своїми діями ображають особисту честь та гідність.

Саме прикре в цій історії те, що ця ситуація виникла за вини банку. Мої данні внесли до чорного списку Бюро Кредитних історій. Дії банку можна кваліфікувати по декількох статтях кримінально-процесуального кодексу України. З огляду на ситуацію я змешений вимагати заходів впливу з боку контролюючих органів та звернутися до суду з запереченням позовної заяви та позовом про відшкодування моральних та матеріальних збитків нанесених мені та моїй родині. Так як маю на руках всі докази та підстави так вчинити.

Комментарии (5)

+
0
Алекс Алекс
Алекс Алекс
16 июля 2014, 22:43
#
Какой третейский суд!?
Посмотрите в вашем договоре, как у вас прописано урегулирование вопросов.
Там точно прописано, о третейском суде?
Если нет. Заяву в прокуратуру и милицию, о том что в рамках МОШЕЙНЕЧЕСКОГО сговора БАНКА и третейского суда вас пытаются незаконно взыскать сумму денег.
Медицинские справки и заключение врачей усилят ваше дело в пользу по отношению к вам.
Да не бойтесь вы этого банка!:)
он такой же как и все.
+
0
westsup
westsup
19 июля 2014, 1:16
#
Спасибо, Александр! Честно говоря хотелось решить все мирно. Но чувствую, что жена на пределе.
Она то точно не оставит «камня на камне» в этом банке. Прихожу к выводу что нужно идти в прокуратуру и заявлять о факте мошенничества и вымогательства. Чувствую, что не будет даже жалко потерянного времени- так нагадили в душу. Но как говорится, посеявший ветер — пожнет бурю…
+
0
Julia88
Julia88
20 июля 2014, 13:39
Юлия, Правка
#
Подавайте на них в суд! Пишите заявления в прокуратуру!
+
0
Алекс Алекс
Алекс Алекс
21 июля 2014, 22:09
#
Нужно понимать, что третейский суд, это вам не даже стандартный коррупционный суд!
не удивительно будет если этот третейский суд окажется заснованним самим банком или там будут связанные лица.
+
0
Julia88
Julia88
24 июля 2014, 10:11
Юлия, Правка
#
Лучше в прокуратуру.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться