Ще один обман

MachOleg29 28 декабря 2020, 8:31
Напередодні Нового року замовив собі в Інтернет-магазині(наголошую на слову Магазині) новий смартфон, спосіб доставки обрав Нова пошта. Коли телефон прийшов, я завантажив велику суму для його купівлі на картку Альфа-банку з пільговим періодом Red. Хотів зробити нею покупку, цю суму перевести у пільговий період у 62 дні, та й кешбеків надіявся назбирати, але це не була моя основна мета. Міг вибрати картку будь-якого іншого банку чи розрахуватися готівкою, але з вищенаведених причин довірив свої гроші альфа-банку.
І ось, настав той щасливий день, 25 грудня 2020року, я у відділенні Нової пошти купив довгоочікуваний телефон, розрахувавшись карткою Ред. Але не довго тривала моя радість, і вже сьогодні, 28 грудня я дізнався, що банк собі вирішив, що це не покупка, а грошова операція і стянув з мене велику комісію, сума покупки не пішла у пільговий період, а про неначислений кешбек я взагалі мовчу…
Звернувшись на гарячу лінію, мені пояснили, що термінал нової пошти промитий на перекази при розрахунку і мені треба звертатися до них, але це нісенітниця, бо на відділенні я сплачував двічі в тому самому терміналі — раз за товар, а потім за доставку. То що виходить, що промитий під перекази термінал за кілька секунд інтервалу між розрахунками перепрошився на під покупки?
Також мені повідомили співробітники альфа банку, що чують від багатьох клієнтів про подібні випадки, що на відділенні нової пошти люди, розраховуючись карткою в терміналі, немов, роблять перекази і потім сплачують великі комісії. Але якщо банк про це знає, то чому не інформує про цей факт своїх клієнтів? Це ж порушення наших прав і мене особисто як клієнта вже більше 4 років ображає.
Тому я не рекомендую людям картку Red від альфа банку, там дуже багато підводних каменів, а банк щоразу намагається витягти у своїх клієнтів останнє. Також будьте обережні при розрахунку карткою від цього банку на Новій пошті. Для інших банків розрахунки там — це завжди покупка, знаю, бо часто купую там, а для альфа банку — як лотерея!
Полезный комментарий
Zhmunya 28 декабря 2020, 9:15
Оплачивать надо на сайте продавца товар, тогда будет покупка и кешбэк с льготным периодом, а на Новой почте только Р2Р — оплата наличными, а за доставку покупка.
Это известно года 3 уже, а вы только унали.

Luckymen
Luckymen
28 декабря 2020, 8:55
Ну вообще то вам сказали правду. НА НП терминалы настроены на Р2Р перевод, а не на оплату товара
28 декабря 2020, 9:15
Полезный комментарий
Это известно года 3 уже, а вы только унали.
28 декабря 2020, 12:06
А який сенс новій пошті прошивати термінал під перекази? Вони що згідно законодавства в такому випадку не сплачують податки? І чи це взагалі законно??? А якщо так, то згідно якого закону і якої статті
28 декабря 2020, 15:28
Смысл прошивки терминалов по Р2Р именно в том, что это не услуги новой почты, а транзитная операция — перевод средств продавцу от покупателя и эти операции не считаются в выручку Новой почты.
Прочитайте квитанцию, которую вам дали на Новой почте и увидите, что вы сами согласились перевести средства, а не оплатить покупку. Поэтому это законно, но не честно по отношению к вам.
28 декабря 2020, 16:55
В цьому і сіль — на НП мені не видали жодної квитанції. Сказали, що прийде потім по смс, а її нема. Навіть нема з чим йти в суд. І що тепер робити? Навіть і не знаю…
28 декабря 2020, 19:08
Обращайтесь на Новую почту за квитанцией — они должны были её выдать под роспись. А в суд нет смысла идти — никто ничего не нарушил.
Navegantes
Navegantes
28 декабря 2020, 13:11
У меня была похожая ситуация, только не с терминалом Новой Почты, а с их приложением. В приложении оплатил за товар, банк снял 20 грн (4% min 20 грн от суммы операции) за кредитные средства. Эта комиссия понятна, она есть в тарифах по карте. Но самое интересное оказалось потом — банк снял еще 14 грн, так как на эту операцию, оказывается, не распространяется льготный период. В тарифах этого нет, но прописано в ДБО (141 страница текста). Больше не пользуюсь оплатой за товар через Novapay, только за услуги доставки.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке