Не рекомендую - прикривають себе коштами клієнтів

meowy 17 марта 2020, 15:15
Не дають користуватись довіреними коштами на власний розсуд і порушують права.
У четвер, 12.03, замовила валюту, хочу зняти з власного рахунку. У підтримці сказали, що лише 17го можна забрати. Сьогодні вони перестали видавати валюту, підтримка пропонує шлятись Києвом, дізнаватись, а де зняти можна — підтримуємо карантин і самоізоляцію, а ще (не)піклуємось про Вас і Ваші гроші.
Банк ввів заходи які прямо шкодять мені і не дають змоги покласти гроші на депозит з вигідними ставками у іншому банку.
У відповідь на значно вищі ставки у іншому банку, мені запропонували ставки просто сміхотинні, в деяких випадках різниця більше відсотку при тому, що я матиму вільний доступ до коштів.
Більше того, пропонують поміняти на гривню і, знову ж таки, понести збитки через подвійну конвертацію.
Хто покриє матеріальні збитки мені?
Жахіття і ніякої впевненості у тому, що зможеш користуватися коштами на власний розсуд — і це один з найбільших банків…
17 марта 2020, 15:47
Доброго дня, meowy. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дуже розраховуємо на ваше розуміння у зв'язку з непростою ситуацією в Україні і світі. Тимчасове обмеження з видачі доларів пов'язано із затримками поставок готівкової валюти в Україну. Як тільки ми знайдемо вирішення цієї проблеми і ситуація стабілізується, готівкові долари будуть видаватися.
Також звертаємо вашу увагу, що сьогодні рекомендації по операціях з готівковою валютою дав Національний банк України. https://www.facebook.com/NationalBankOfUkraine/photos/a.1527608470786653/2523805641166926

meowy
meowy
17 марта 2020, 17:04
Не потрібно робити вигляд, що я сьогодні схопилася.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Не рекомендую - прикривають себе коштами клієнтів