Раджу не мати справ з цим банком.

Natalia Omelchenko 18 июля 2018, 11:31
Отделение по адресу: Киев, ул. Борщаговская, 195/43
Після того як ви погасили кредит по картці, можна випадково дізнатися, що у вас не відключені платні послуги які ви не підключали і про підключення яких вас ніхто не попередив. Вам нарахують штраф у розмірі 400грн і додадуть вартість отих платних послуг 135грн І вам доведеться заплатити понад 500грн не зрозуміло за що. Це при умові що ви спохватились вчасно. Сплачуючи по кредиту у касі банку ви маєте оплатити комісію 50грн це при тому що в сторонніх банках ця комісія 3грн. Альфа-Банк не піклується про своїх клієнтів, а займається здирництвом. Порівнюючи свій банк з ПриватБанком працівники кажуть що Альфа -Банк це мерседес а Приват то жигулі. Але я бачу ситуацію геть інакше. Маю кредитки обох банків і в змозі оцінити якість обслуговування і ставлення до клієнта обох банків. Приват на фоні Альфа-Банку Lamborghini, і своїх клієнтів поважає, і не шукає приводу щоб обідрати. Добре, що все пізнається в порівнянні. Тепер я ні за яких обставин не відкрию поточний рахунок у Альфа-Банку, я не можу довірити свій бізнес не надійним людям.
18 июля 2018, 12:30
Natalia Omelchenko, доброго дня. Підписавши договір ви погодились зі всіма його умовами. Про зміну в умовах обслуговування банк інформує клієнтів на сайті банку за 30 днів до того, як зміни почнуть діяти. Клієнти повинні самостійно слідкувати за оновленнями. Про наявність боргу по кредитній карті ми інформуємо клієнтів тричі:
— на наступний календарний день після білінгу (дата укладення договору),
— за 7 днів до винесення на просрочку,
— за 3 дні до винесення на просрочку.
Якщо смс не отримували, уточніть, будь ласка, ваш ІПН в особистому повідомленні. Я перевірю звіт відправки смс на ваш номер.
В касі і банкоматах дійсно є комісія, проте Альфа-Банк не обмежує клієнтів в виборі каналів поповнення. Рекомендую Альфа-Мобайл і МАБ — швидко, зручно і без комісії.

18 августа 2018, 18:57
Прошу Вас о безобразии этом сообщить по этому телефону:
0-800-505-240 — это основной телефон горячей линии Национального банка Украины, который предназначен для приема обращений граждан с жалобами на банки. Данный телефон НБУ является бесплатным.
Для звонков со стационарных телефонов, Ваш телефон должен быть настроен на тоновый режим. Звонки принимаются в рамках времени — пн.-чт. — 8:00 – 13:00, 13:45 – 19:00, пт. — 8:00 – 13:00, 13:45 – 17:45.
Также предоставляю Вам ссылку на инструкцию, в которой подробно описано, как нужно пользоваться бесплатным телефоном горячей линии, и юридический адрес банка:
АКЦИОНЕРНОГО ОБЩЕСТВА «АЛЬФА-БАНК» — ул. Десятинная, 4/6, г. Киев, Украина, 01001
Сначала коротко введете в курс проблемы: Штрафы банка за просроченный кредит в разы превосходят сам кредит
18 августа 2018, 19:00
Согласно ст.21 Закон Украины «О потребительском кредитовании» обязаны Вы при несоблюдении своих обязательств согласно договора перед банком скомпенсировать потери банка, которые понес он в результате этого (если банк сам себе заплатил за оказанную им услугу- это потерей нельзя считать), а также там сказано, что пеня не может быть больше 15 процентов суммы просроченного платежа, совокупная сумма неустойки (штраф, пеня), начисленная за нарушение обязательств Вами не может превышать половины суммы, полученной Вами по договору

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Раджу не мати справ з цим банком.