Хамське відношення до клієнтів

Виктория Попович 15 января 2018, 14:29
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 7
Чесно кажучи, розмірковувала над тим чи писати свій відгук щодо банку чи ні, та побачивши звернення інших клієнтів (зверніть увагу! В більшості випадків негативне) щодо роботи та якості обслуговування, наважилася також написати свої відчуття щодо співпраці з Альфа-банком та його працівниками.
Сьогодні ходила у відділення для того, щоб погасити кредит, при чому раніше терміну, та поведінка персоналу доволі таки обурлива. Їхня зневага та зверхні тони у розмові з клієнтами лише відсторонюють. Оособливо жіночка, яка працює на касі (шкода, що не знаю Вашого прізвища), можливо я й не виглядаю на свій вік, та й лише попросила у вас поміняти 30 грн, адже банкноти по 5 грн банкомат не приймає,, та й незалежно від років та статку ви повинні бути ввічливими з клієнтами. Завдяки нам, у вас є зарплата, тому відностеся до людей, не як до тварин.
PS Можливо я не докладно розкрила проблему, та суть у тексті, на мою думку зрозуміла. Тому порада керівникам банку — краще підбирайте працівників, або навчайте їх етикету та роботі з клієнтами
15 января 2018, 15:00
Виктория Попович, доброго дня! Приносимо вибачення за таку ситуацію. Для можливості разгляду Вашого запиту та проведення роботи зі співробітником, прошу вказати Ваш ідентифікаційний номер в особистому повідомленні.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке