Підключаєм юристів, пресу, народних депутатів

pasyvbank pasyvbank
5 июня 2014, 12:36
1
Про ситуацію з банком нічого нового не скажу. Такий самий клієнт як усі якому вже тривалий час не віддають депозити, правда з юридичною освітою та натхненням. Обслуговуюсь в м. Києві в головному офісі на Борисоглібський. До працівників банку претензій нема, — самому банку, судячи зі всього дійсно гаплик.
Звернувся з відповідними запитами до ЗМІ, в тому числі кількох телеканалів. Вже досягнута попередня домовленість про зйомки найближчими днями в Головному офісі, проведення спецрозслідування та виходу резонансних передач на двох телеканалах, а потім розкручування теми в ЗМІ. Є зацікавленість народних дедутатів в допомозі і задно в «безкоштовному піарі». Вирішили діяти комплексно. На черзі — письмове звернення до депутатів, в тому числі до членів комітету з питань фінансів та банківської діяльності таким чином щоб такі запити не були проігноровані, відкладені і тд, та сприяння чимскорішому введенню тимчасової адміністрації в банк.
Потрібні: адекватні вкладники банку права яких порушені, які згодні брати участь у відеозйомках, а також ставити підписи під відповідними зверненнями.
Не потрібні: соплі, дурні коменти та запитання.
ПІБ та контактний номер телефону – шліть на адресу: pasyvbank@online.ua
Всім дякую за увагу,
Богдан

Комментарии (2)

+
+2
zeallot
zeallot
5 июня 2014, 14:55
#
А чим допоможуть нардепи? недадуть розкрасти залишки активів? продати через аукціон власність банку?

Є потреба налогодити діалог (інформування) з банком — якщо вонизможуть примусити банк це зробити — тоді згоден. Може нардепи зможуть черз НБУ це реализовати. Та це повінні бути зацікавлені нардепи — я таких не знаю :(

Якщо банк не буде вести відкритої дружньої політики до своїх клієнтів
і не буде давати чіткої інформації про становище — сам банк буде банкрутом — бренд не відтворити…

Та чи є це цінністью?

Чим зараз нам може допомогти держава? Да ни чим вона не може дати раду у Донецьку — і поки там буде безлад ми будемо на 1158 місці… цікаво скільки банків в такому стані?

краще згуртуватись і почерзі спробувати дізнаватись о реальних кроках нового власника, аналізувати події. Пробувати спілкуватись з вкладниками іншіх проблемних Банків Коли буде чітка інформація тоді можно і без нардепів відразу у прокуратуру.

Напішіть кого з депутатів ви вирішили до цього долучити?
+
0
patrik2
patrik2
5 июня 2014, 17:23
#
Днепропетровская область Павлоград. Закончился срок депозита, вклад не отдают и нет ни каких объяснений. Надо всем объединяться и в суд подавать. Актив Банк БАНКРОТ

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться