Зупинити злочин

Serg7777 Serg7777
1 июня 2014, 20:58
без оценки
Фактично на очах громадськості скоюються дії які мають ознаки кримінального правопорушення.Яким чином гроші які були надані НБУ отже державні гроші для рефінансування не дійшли до вкладників? Позивачем мав би виступити НБУ як орган на який покладено функцію контролю у зазначеній сфері діяльності.Однак після незрозумілої перевірки ситуація з Актив банку змінилась лише в гіршу сторону.Можливо зазначена афера відбулась під безпосереднім патронатом п.Кубіва що вказує на ознаки корупційних діянь і є в компетенції СБУ.Одним словом революційні гасла на предмет подолання корупції залишаються мильними бульбашками. А, ще цікаво куди пішла колосальна сумма надана для рефінансування? Компетентним органам варто поцікавитись!

Комментарии (4)

+
+3
lavralena
lavralena
1 июня 2014, 21:35
Елена, Киев
#
Давайте пару дней посмотрим, как ситуация будет развиваться, а ближе к концу недели пойдем под НБУ это выяснять. Кто за?
В прокуратуру жалобу мы писать не можем, фактажа нет.
+
0
newton
newton
2 июня 2014, 14:52
#
Согласен, давайте держать связь!
+
0
Сергей Беляков
Сергей Беляков
3 июня 2014, 9:00
Киев
#
Глава НБУ временщик. Действует соответственно, по принципу — после меня хоть потоп. Вводить нужно уголовную ответственность за любые фокусы с деньгами населения. Зато кредиты не дай бог не заплатишь, дальше знаете.
+
0
Fatum
Fatum
3 июня 2014, 10:25
#
Группа вконтактах vk.com/aktyv_bank_problem

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться