До керівництва Актив банку

Avas Avas
3 марта 2014, 21:21
без оценки
Допоможіть отримати депозит з Вашого банку. Написав заяву 25лютого про дострокове розірвання угоди. (Гроші потрібні терміново на лікування -я інвалід). В філії відмовили видати бо є постанова НБУ про заборону.видачі дострокових депозитів.

Комментарии (6)

+
0
sined
sined
5 марта 2014, 16:46
Денис, Луганск
#
Вам выдали Депозит?
+
0
Aeromaster
Aeromaster
5 марта 2014, 19:48
#
Сегодня не смог снять весь депозит в Актив банк, выдали часть. Сказали денег мало.
+
0
Avas
Avas
6 марта 2014, 20:05
ЛЬвів
#
Sined- мені не видали депозит в доларах.Згідно 7 пункту постанови С. Кубіва я можу отримати тільки в гривні:(.
+
0
sined
sined
7 марта 2014, 4:33
Денис, Луганск
#
Это не правда.Долларовый вклад — вы получаете не более 15.000 грн в долларовом ЭКВИВАЛЕНТЕ.Это получается 1500 долларов в сутки — но именно ДОЛЛАРАМИ.В этот же день вы имеете право снять остальные деньги но только в ГРН.Если Вам нужны именно доллары — то тогда завтра 1500 долларов.Потом послезавтра тоже 1500 долларов.Вас ввели в заблуждение.Вы получаете не гривны а доллары.В постанове четко сказанно — что вы получаете доллары.---------Это при окончании срока.--------------Если Вы снимаете досрочно — то досрочный депо — выдаются только в ГРН. Только зачем Вы снимаете досрочно? Паника прошла.Доллар каждый день падает.Вы снимаете сегодня — чтобы послезавтра опять положить? Вы просто сами себе признайтесь — вы же из за паники снимаете.Но паника — прошла.Васе будет хорошо.
+
0
Zzz123
Zzz123
7 марта 2014, 16:08
#
Все буде добре… Це слова пісні Вакарчука… До банків це відношення немає. Гроші люблять спокій. В цій країні спокою немає. Покладайтеся тільки на себе і самі приймайте рішення. Є паніка, є інтуіція, є здоровий глузд, є приклади інших банків…
+
0
Mafi
Mafi
19 марта 2014, 10:15
#
Насчет постановы:
7) уповноважені банки мають право достроково повертати вклади, залучені в іноземній валюті за всіма типами договорів, у національній валюті за курсом купівлі іноземної валюти уповноваженого банку на день проведення операції;
9) уповноважені банки зобов'язані обмежити видачу (отримання) готівкових коштів в іноземній валюті з поточних та депозитних рахунків клієнтів через каси та банкомати банків у межах до 15000 (п'ятнадцяти тисяч) гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України та не допускати обмежень щодо переказу коштів в іноземній валюті, що належать клієнтам, відповідно до нормативно-правових актів Національного банку України.

Посему даже досрочно можно снимать по 1500 дол.США!!! не грн.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться