Castalia 24 августа 2022, 15:14
13.08 проводила платіж через Тас 24 бізнес, з мого рахунку гроші були списані, а отримувачу не зараховані
В службі підтримки нічим допомогти не можуть, і причини не пояснюють
Відповідь: технічна служба займається, з вами зв’яжуться
Вже 24.08
Платіж так і залишається в стадії обробки, ніхто вирішенням цієї проблеми не займається і пояснювати в чому проблема і де гроші, відмовляються
Такої безвідповідальності і халатного відношення до клієнта не зустрічала не в одному банку
Сума платежу 1500 гривень, за цей час можна було за кордон і назад 10 разів провести платіж, а не по Україні 7 днів вирішувати проблему
Ще не можу зрозуміти навіщо створена служба підтримки, яка окрім того що передає інформацію, нічим допомогти не може
Я ФОП, маленький бізнес, через банк проводжу платежі за товар, в результаті не можу його отримати бо банк списав кошти в невідомому напрямку

Або закрадається думка, що Таском банк таким чином користується коштами клієнта, бо по іншому я не можу зрозуміти чому проблема не вирішується і пояснення що сталося ніхто не надає

Категорично не раджу користуватися послугами еквайрингу, і додатком тас 24 бізнес
Боюсь навіть уявити якщо проводити платежі на значно більші суми, то коли можна буде отримати переказ, і чи взагалі його отримати вашим партнерам
Великий ризик втратити свої гроші, і репутацію
drema1 10 декабря 2021, 15:12
Исполнитель снял аресты два месяца назад, все банки отреагировали мгновенно, Тас — банк не снимает, мотивируя что ни чего не получал
Главная / Банки Украины 🏦 / ТАС24 Бизнес 💰 / Отзывы о ТАС24 Бизнес 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о ТАС24 Бизнес, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.