29 декабря 2010
Последний раз был на сайте:
3 декабря 2025 в 23:50

-
044blog
38 лет, Киев

-
Борец с мошенниками
Сумы

-
Humbert
26 лет, Киев

-
Андрей Сирык
42 года, Сумы, Украина

-
Сергей Александров
47 лет, www.FOREXITE.com - БЕЗОПАСНЫЙ ФОРЕКС

-
дмитрий дмитренко
46 лет
- 21 мая 2015, 23:40
Форекс-група в дії
Сьогодні в Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету відбулось засідання робочої групи з питань доопрацювання законопроекту №2290 «Про діяльність форекс-дилерів в Україні», який в березні був поданий народним депутатом Сергієм Рудиком.
Не дивлячись на те, що письмові пропозиції до законопроекту підготувала лише Анна Мостова, засідання пройшло доволі конструктивно. До єдиної спільної думки ще далеко, але просування вперед суттєві! Зокрема майже всі учасники підтримали думку щодо необхідності введення мораторію на рекламування форекс-послуг на території України до прийняття відповідного законодавства, регулюючого відносини на цьому ринку. Проти виступив лише представник компанії, яка нещодавно освоїла свій рекламний бюджет)).
Серед іншого було прийняте рішення включити до складу робочої групи представника Спілки ветеранів АТО, яка неочікувано зацікавилась законопроектом. Справа в тому, що Спілка займається війною і на економічному фронті, а багато форекс-компаній, які працюють в Україні, мають коріння в державі, яка визнана країною-агресором, і саме через це виникла зацікавленість бійців. Крім того інтерес до цієї теми був підігрітий і нещодавньою заявою Служби безпеки України про причетність однієї з форекс-компаній до фінансування проросійських терористів.
Необхідність посилення санкційної частини майбутнього законодавства в сфері форекс-послуг підтримали всі учасники робочої групи і домовились про виділення цього напрямку в окрему групу, яку очолив Станіслав Мокєєв, помічник народного депутата Антона Геращенко.
Конструктив є, робота продовжується!
|
|
35
|
- 17:50 Доллар и евро подешевели: НБУ установил курсы валют на 13 августа
- 10:56 Курс доллара и евро на среду, 12 августа
- 11.08.2026
- 18:42 Доллар и евро подешевели: НБУ установил курсы валют на 12 августа
- 12:40 Банкнота номиналом 2000 грн будет введена в обращение с 4 сентября: НБУ рассказал, почему именно сейчас
- 10:50 Курс доллара и евро на вторник, 11 августа
- 09:24 НБУ в 4 раза увеличил лимит на покупку валюты для украинцев: эксперт объяснил, почему валютный рынок этого не заметит
- 08:03 Увеличение лимитов, выплаты нерезидентам: какие возможности получит бизнес после валютной либерализации
- 10.08.2026
- 23:27 Увеличение лимита на покупку безналичной валюты и другое: НБУ смягчает валютные правила для физлиц
- 17:47 Доллар подорожал на межбанке на 13 копеек, евро — на 9
- 16:54 Доллар и евро подорожали: курс НБУ на 11 августа



Комментарии