Минфин - Курсы валют Украины

Установить
astratube
Зарегистрирован:
3 ноября 2013

Последний раз был на сайте:
16 июня 2022 в 19:45
Подписчики (12):
044blog
044blog
34 года, Киев
zvezdaliza
zvezdaliza
Panthera
Panthera
maestromaestro
maestromaestro
тернополь
Feygin
Юрий Фейгин
74 года, Керчь
sorgos
Сергей Валентинов
Днепропетровск
infopotok
infopotok
Киев
ellenkaz
ellenkaz
22 года, Киев
zov
zov
Киев
vk
vk
хутор,,лесной'
seerrgg
seerrgg
karawan
karawan
Африка !!! :):):)
Арсений Неменко — Новости Астраханского края
журналист СМИ
9 декабря 2013, 18:13

Doodle Jump 2

Doodle Jump 2 — про що ця гра ?
Ця онлайн гра призначена для комп'ютера. Сюжет в грі такий: За допомогою кнопок на клавіатурі, ви керуєте Doodler-ом. Його завдання весь час стрибати вгору. При цьому, він повинен долати зустрічаються на його шляху перешкоди і минути або вбивати ворогів. Недруги в цій грі виглядають по- різному. Це маленькі монстри, вони стрибають, скачуть, літають. Чим вище ви підійметься, тим більше отримаєте очок.
Як грати в Doodle Jump 2 онлайн ?
Сядьте зручніше за комп'ютером, розслабитеся, включіть гру Doodle Jump 2. Для управління використовуйте стрілки вліво вправо на кнопках своєї клавіатури. Стрибки Doodler робить сам.
У грі присутні різні плитки і платформи. Так само зустрічаються предмети, які можна використовувати собі на благо. За допомогою цих предметів, так сказати бонусів, можна швидко, а в деяких випадках і безпечно підніматися вище і вище, набираючи при цьому максимальну кількість очок. Зараз ми ці предмети перерахуємо.
Пружина — це найпоширеніший бонус. Стрибаючи на цей предмет, ви миттю злетите вище своїх можливостей, які підвладні грі Doodle Jump 2. Використовуючи цей бонус, будьте пильні, так як можна не долетіти до найближчої платформи, або не встигнути змінити траєкторію і потрапити на монстра або нло.
Батут — він працює точно так само як і пружинка, але стрибнути якомога вище, ніж це дозволяє попередній бонус.
Черевики — скакалки — сенс такий же, як і в попередніх двох варіантах. Використовуючи черевики, Doodler може високо здійснювати стрибки. Але в цьому випадку дія обмежено не по часу і дальності стрибка, а за кількістю стрибків. Черевики зникнуть відразу ж, коли ви стрибну п'ять разів.
Капелюх — вертоліт — ця невелика шляпочка дає можливість летіти, минаючи всі платформи. Що є плюсом в деяких екстремальних ситуаціях. Адже іноді зустрічається ціла повторювана мережу небезпечних платформ. Обійти їх новачкові не так то й легко. Тут потрібно тренування і вправність.
Реактивний ранець — вважається дуже вдалим і вагомим бонусом в грі про Doodlerа. У нього є кілька фішок, які вдало виділяють його серед інших видів предметів. Він летить далі і вище ніж капелюх- вертоліт. Так само варто відзначити швидкість польоту, вона теж набагато вище. Тут, звичайно ж, варто бути дуже уважним і стежити за з'являються монстрами, так як можливість стріляти з цим бонусом відсутня.
Щит — захисна оболонка, в яку ховається маленький герой. Ця оболонка дозволяє надійно захиститися від деяких видів ворогів, які можна зустрінь при наступних стрибках. Прошу зауважити, що в цей час, ви не захищені від можливості провалитися в чорну діру, так само вас може вбити НЛО. Час дії щита дорівнює десяти секундам.
Ракета — найрідкісніший і потужний екземпляр серед всіх наведених бонусів. Найвища швидкість, найбільша дальність польоту. Але побачити його можна не так часто. А для новачків гри і того неможливо, так як вони попросту до нього не доходять.
Гра Doodle Jump онлайн, опис платформ.
В іграшці doodle jump онлайн існує кілька видів платформ, на які можна стрибати. Що б вам було все зрозуміло, нижче приведу їх опис.
Звичайна платформа — є найпоширенішою і безпечною. Побачити її можна відразу ж з моменту першого стрибка. Ця платформа пофарбована в зелений колір.
Рухомі по горизонталі — це теж більш менш безпечна платформа. Унікальність її в тому, що вона весь час пересувається вліво вправо. Для умілих користувачів, не надає, яких або перешкод. Колір таких платформ синій.
Рухомі по вертикалі — теж досить безпечний вид платформ. Піднімається вгору і вниз. Дозволяє дострибувати до потрібних платформ, що б піднятися ще вище. Пофарбована вона в сірий колір.
Розламують — це абсолютно не потрібна платформа. Вона не надає будь-яких можливостей для Doodler. Її суть заплутати користувача. Вони ламаються як печиво, тому навіть не раджу на них стрибати. Ця платформа має забарвлення коричневого кольору. Запам'ятайте це.
Зникаючі — небезпечна платформа. Використовувати для стрибка їх можна і навіть потрібно, так як в деякі моменти у вас просто не залишається вибору. Але пам'ятайте, що цей вид платформ починає поступово зникати після того як вони потрапляють під поле зір гравця. Спочатку вона пофарбована в жовтий колір, але в останній момент перед зникненням вона набуває червоне забарвлення.
Одноударний — цілком придатна платформа. Стрибати на цей вид платформ необхідно тільки один раз. Більше просто не вийти. Платформа розсипатися відразу після стрибка. Перед стрибком, ви повинні бути впевнені на всі сто відсотків у тому, що на неї більше не повернетеся. Колір платформи білий.
Ось такі невеликі ради представлені відвідувачам, з якими необхідно ознайомитися кожному, перед тим, як грати Doodle Jump онлайн.
Просмотров: 1523, сегодня — 1
Следить за новыми комментариями

Комментарии

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться