- 10 ноября 2022, 14:38
Валянки із калошами: хто у виграше від страху холоду, відсутності світла то води?
Аналітик пішов на ринок, щоб купити тепле взуття для дому. Це був ранок після оголошення Київською владою на кануні ввечері о можливості евакуації на випадок відключення енергетичної системи. Продавці пропонували купувати валянки із калошами, як основне взуття в разі такій ситуації. Аналітик купавати валянки не став, але тепле шерстяне взуття для дому купив. Він був непоодинокий. Продавці теплого взуття були хорошими маркетологами але не тільки вони.
Найбільш виграли продавці води. Після відключення води жителі масово запасались водою. Хто ні бажав пити воду із крану, атакували магазини, автомати та кіоски. В магазинах мінеральну воду не встигали завозити. В автоматах и кіосках фільтрованої води черги стали звичайним явищем.
Продавці всіх приборів на батарейках теж непогано заробили. Аналітик після початку частих та тривалих відключень світла шукав в інтернеті лампу на батарейках, але все було вже продано. Свічки в магазинах теж закінчились.
Продавці продуктових магазинів заробили до цього, тому що жителі масово запасались раніше із -за стрімкого зростанні цін. Але актуальність закупівлі продуктів залишилась. В магазинах сьогодні не встигають міняти цінники. Магазини в разі відключення енергії можуть зустріти закритими дверима.
Непогано заробляють фермери та домашні господарства. Зростання цін на овочі продовжується. Тому жителі роблять запаси.
Фармацевт, як завжди попереду всіх. Хворих стало більше, лики дорожче. Війна гарантує фармацевтам ще краще життя и після війни, коли люди зможуть звернуться до лікарів. Тому головне завдання кожного – боротися за своє здоров’я.
|
|
0
|
- 17:10 Гривневые и валютные вклады растут: какие банки выбрали украинцы
- 13:41 Binance прекращает обработку транзакций 16 криптосервисов
- 12:17 Украинцы вошли в топ-3 иностранных покупателей жилья в Турции
- 11:33 Налоговая уменьшит ЕСВ: кому разрешат платить только 5,5% с зарплаты
- 10:39 Топ-10 самых прибыльных банков Украины
- 10:13 Украинцы держат в банках более 1,5 трлн грн: сколько лежит на срочных депозитах
- 09:40 Объем частных переводов в Украину упал до $3,684 млрд
- 15.08.2026
- 15:36 Где дешевле выйти на пенсию: разница между странами достигает сотен тысяч долларов
- 14:44 До 3400 евро потерь: как ИИ бьет по зарплатам в Германии
- 13:45 Приватбанк предупредил о сбое в работе нескольких сервисов


Комментарии