8293288360 12 квітня 2024, 23:12
Людину знайшов на сайті найму фрілансерів freelancehunt. Він написав відразу в телеграм. Там домовились за роботи, попросив надіслати гроші на карту. Після отримання написав, що може не відповідати бо в укритті, а потім видалив чат з телеграму. Допоможіть знайти особу
PUMB 13 квітня 2024, 9:07
Вітаємо!

Дякуємо, що сповістили нас про цей випадок. Ми передали інформацію Департаменту безпеки нашого банку. Радимо Вам зателефонувати за номерами нижче, це дозволить нам оперативно вжити необхідних заходів.

+38 044 290 7 290
+38 096 290 7 290
+38 050 290 7 290
+38 093 290 7 290
hryandrii92 12 квітня 2024, 15:57
Коментар банку: ПУМБ встановив обмеження на покупку криптовалюти задля убезпечення клієнтів від можливих шахрайських дій.

Те що Revolut не дає українським податковим резидентам купляти криптовалюту вони напевно не знають.
PUMB 12 квітня 2024, 17:38
Вітаємо!

Шкода, що у Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Для цього просимо Вас надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН чи фінансовий номер телефону. Після отримання результатів перевірки, ми обов'язково повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком
PUMB 15 квітня 2024, 15:51
Вітаємо!

З 21 квітня 2022 року НБУ запровадив фінансові обмеження для квазі-кеш операцій та міжнародних P2P-переказів фізосіб. Заборонено купувати з гривневих банківських рахунків криптовалюту, поповнювати брокерські рахунки та робити перекази на електронні гаманці.

Вдячні за розуміння!
Svetlana2024202 12 квітня 2024, 14:23
Я поклала депозит в цей найгірший банк, про що тепер жалкую. На наступний день мені прийшло письмо, що треба надіслати документи про походження коштів. Документи були відразу надіслані, мені прийшла відповідь, що все гаразд. Але через тиждень всі мої кошти, включая картки були заблоковані. Мені ніхто не відповідає, в чаті тільки відписка, що вони займаються цим питанням. Я вже не розумію, це якийсь злий жарт або що??? На якій підставі мої кошти заблоковані??
PUMB 12 квітня 2024, 15:39
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. На жаль за даними, що Ви надали нам до відгуку, ми не знайшли клієнта нашого банку, але хочемо розібратись в даній ситуації. Ми написали Вам у приватні повідомлення для уточнення інформації та обов'язково надамо Вам вичерпну відповідь після проведення перевірки.
PUMB 16 квітня 2024, 8:51
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці, ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.
Sofikry1 10 квітня 2024, 12:08
Всем доброго времени суток. Хотелось бы поделиться своим личным опытом работы с этим банком. Увы мой опыт негативный, об этом банке как и о технической поддержки.
Месяц назад пумб заблокировал мою карту, на карте отображается -777 сразу же на следующий день после блокировки, я обратилась в банк, на что мне сотрудники банка ответили то что увы мы не знаем причину блокировки придите завтра, на следующий день сотрудник банка мне заявляет то что мне нужно предъявить квитанцию или какую-либо информацию о платежи на сумму 9000 грн. Я предоставила все имеющиеся у меня информация. (диалог с отправителям средств pdf)
Через день, сотрудники сказали данный информация не подходит и мы хотим разорвать с вами деловые отношения, для того чтобы забрать свои деньги придите пожалуйста в понедельник. В понедельник мне в Viber приходит сообщение о том что пумб прекращает со мной Деловые отношения. Но самое интересное началось не тут, а началось тогда когда через день приходит сообщение о том что мои документы прошли проверку и банк разблокировал мою карту. Я сразу же зашла в приложение и попыталась перевести свои средства, у меня не получилось, но зато снять на другую карту банк у меня получилось ну не всю сумму, а именно 19999 грн. после этого мою карту заблокировали с суммой 11800 грн. и выбило уже ошибка 999. Хотелось бы отметить То что в данном банке сотрудники ничего не знают, технической поддержки онлайн нормальный нет так как если у тебя заблокированный доступ до личного кабинета ты не можешь обратиться напрямую в техническую поддержку, ну, а на горячей линии ничего не могут сказать, так как они ничего не знают. Сейчас такое время, в стране война, и лишний раз из дома выходить бывает порой опасно.
Но Пумбу видимо на это всё равно, у них такое отношение клиентам.)
10 квітня 2024, 12:52
Вітаємо!

Нам прикро, що в Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Для цього просимо Вас надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН чи фінансовий номер телефону. Після отримання результатів перевірки, ми обов'язково повернемося до Вас зі зворотнім зв'язком
PUMB 12 квітня 2024, 14:32
Uriy Neo 10 квітня 2024, 8:49
Всё было нормально до момента когда заблокировали! Прийдите с паспортом. Ладно. А на ходился вообще в другом городе. Пришёл, говорю что за дичь у вас творится. Мне и говорят, типа перевод не такой какой-то. 13$ (530грн) из кэшбэка вызвали подозрения??? Я и говорю-Если там тупицы за такой микроперевод прицепились и не знают что такое кэшбэк от Lety shops для покупок с Aliexpress то какие они к черту специалисты??? Мне предложили ВЕРНУТЬ ОБРАТНО перевод??? Как вы себе это представляете??? Если что-то не понравилось то банк должен был ЗАБЛОКИРОВАТЬ поступление средств! Не так ли?! Мне больше делать нечего отделения посещать ваши. Или вы думаете мало других банков которые готовы сотрудничать с новым клиентом. Людям читаю и за крипту блокируют. Это напомнило совок где обмен валюты карался сроком, смешно сегодня слышать не правда ли… Ваша задача делать переводы, а не рассказывать мне байки про подозрительные транзакции. Подозрительные они могут быть если отправить 80−100 тысяч гривен, но не 500 грн!!! Что такое Lety shops — «» «О нас
Smarty.Sale — это сервис позволяющий экономить на интернет-покупках. Получать скидки и возвращать часть денег за совершенные покупки. В данный момент с нами сотрудничает более 2200 магазинов абсолютно разной тематики, с доставкой и охватом практически всех регионов в масштабах планеты.»« »
Как вы себе представляете их вернуть обратно??? Это МОИ 500 ГРН И Я НЕ СОБИРАЮСЬ ИХ ТЕРЯТЬ!!! Мы можем иначе решить вопрос. Там на карте минус 1500 грн, кабинет заблокирован. Я чтобы не терять мои 500 грн оставляю всё как есть и выбрасываю в мусор ваши карты. У меня нет имущества, нет других счетов украинских банков, нет автомобиля, нет жилья. Вас устраивает такой вариант???
10 квітня 2024, 9:15
Вітаємо!

Ми бажаємо розібратися у ситуації і вже передали Ваше звернення на розгляд відповідального спеціаліста. Ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
PUMB 10 квітня 2024, 15:51
Вітаємо! Задля збереження банківської таємниці ми надали зворотній зв’язок у приватні повідомлення.
Brivas 8 квітня 2024, 20:06
Я такого беззакония еще не видела.
Банк заблокировал мой счет и все деньги на нем.
Мы с моим мужем продали криптовалюту в интернете. За нее получили деньги на карту. После чего карту заблокировали и сказали идти в банк.
В банке сказали, что отправитель пожаловался на то, что платеж мошеннический и поэтому заблокировали карту и деньги на ней.
Ну думаю «ладно, такое бывает. Люди разные бывают и сейчас в такое время живем»
Банк попросил предоставить все доказательства того, что платеж был настоящим и я действительно продала криптовалюту.
Я предоставила банку скриншоты переписки, скриншоты транзакций, скриншоты биржи.
И через пару дней банк сказал, что он мне не вернет мои деньги, потому что аккаунт биржи был не мой, а моего мужа.
Банк попросил свидетельство о браке, но увы. Мы в гражданском браке. В доказательство гражданского брака я предоставила свои соц сети с давней историей фото, семейные мед страховки, которые он оплачивал, мои счета, которые он оплатил.
И что вы думаете???
«Банк отказал без рассмотра дополнительных аргументов от клиента»
ДА ЭТО КАКОЕ-ТО БЕЗУМИЕ!!!
И ладно бы вопрос был 1000грн.
НЕТ!!!

Вопрос 38000грн
38 тысяч банк заблокировал и хочет украсть у меня

Консультант сказал попробовать написать заявление в киберполицию. Я написала. Но и это не дало результатов. Банк сказал «либо вы соглашаетесь с тем что Вы мошенница и мы отправляем заявителю деньги и Ваш счет будет разблокирован, либо Вы отказываетесь возвращать и тогда мы заблокируем Ваш счет и вернем сами человеку деньги»
Это меня просто вводит в ступор. Где справедливость?
Заявление в полицию написали, в банк его тоже отправили. Никто не идет на контакт. В отделении говорят «обратитесь еще на горячую линию вот на эту почту» на почте отвечают «обратитесь в отделение банка»
Я не знаю, что мне делать. Обращаются с клиентами, как со скотами, у которых нет прав совсем!!!
Не рекомендую сотрудничать с этим банком. Любой человек может Вас обмануть и банк будет ему содействовать!
ЭТО ПРОСТО УЖАС!!!
PUMB 9 квітня 2024, 9:10
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас склалось таке враження про роботу нашого банку. Ми хочемо детальніше розібратися у даній ситуації і написали Вам у приватні повідомлення для уточнення деталей. Після проведення перевірки ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок.
PUMB 12 квітня 2024, 9:15
Lils22 8 квітня 2024, 16:58
Поповнення коштів через термінал, Київ, відділення 7, Шептицького, 4.
Термінал для поповнення коштів розміщено таким чином, що вся черга в касу банку, всі, хто знаходиться у відділенні, бачить всі ваші персональні дані — телефон, повний номер картки, ПІБ, суму. Половина персональних даних продовжує знаходитися на великому екрані поки ви не поповните всю суму. Всі будуть знати ваші ПІБ, номер телефону, всі ваші дані хто стоїть в черзі в касу.
Знайома вже зверталась на гарячу лінію з цього приводу ще місяць тому. Результату нема. Розвернути його так, щоб захистити персональні дані клієнтів у відділенні і не думають. Хоча це дуже просто — розвернути хоча б боком до черги. Отак банк ПУМБ захищає персональні дані клієнтів і піклується про їх безпеку. Мабуть, треба звертатися далі з приводу захисту ПД в цьому банку.
PUMB 9 квітня 2024, 9:06
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації. Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН. Це дозволить нам провести відповідну перевірку та надати Вам зворотній зв'язок після з'ясування необхідної інформації.
PUMB 16 квітня 2024, 15:21
Вітаємо!

Ми детально перевірили Ваш відгук щодо розташування терміналу та бажаємо прислухатись до порад задля безпеки та комфорту наших клієнтів. Було пропрацьовано зміни в плануванні відділення, тому найближчим часом термінал перенесемо для більшого захисту персональних даних.
Des87 6 квітня 2024, 9:05
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Миколи Оводова, 38
При актуалізації анкетних даних в Банку мені сказали, що потрібно зробити фото з паспортом.

На мою думку, така додаткова форма ідентифікації клієнта, яка може Банком аргументуватись, мовляв для безпеки, для клієнта несе високі безпекові ризики.

В разі відмови від фото з паспортом, чи припиняє Банк співробітництво, закриває рахунки, припиняє надавати послуги і т.п.

Чи існує альтернатива фото с паспортом?
PUMB 6 квітня 2024, 10:36
Вітаємо!

Ми бажаємо розібратись у ситуації детальніше, тому написали Вам у приватні повідомлення для уточнення інформації. Після проведення нашої перевірки ми обов'язково повернемось до Вас з вичерпною відповіддю.
olegoo 5 квітня 2024, 15:42
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 28
Банкомат не выдал деньги, а банк деньги со счета снял.Обратился в отделение банка, там мне сказал работник, что деньги через неделю вернутся на счёт.Через неделю деньги не пришли.Написал заявление.Другой работник банка заявление принял и сказала, что деньги будут через 30 дней.Прошло 30 дней денег нет.Пошел сегодня в отделение, говорит деньги будут через 45 дней.Что скажет через 45 дней? Некомпетентность полная.
PUMB 5 квітня 2024, 16:55
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. На жаль, інформації у відгуку недостатньо для проведення детальної перевірки, тому ми написали Вам у приватні повідомлення для уточнення всіх деталей.
PUMB 8 квітня 2024, 15:56

Twofeet 5 квітня 2024, 11:00
Одна чмоня на імʼя Снежа виманює гроші в соц мережах і на сайтах знайомств
5 квітня 2024, 11:49
Вітаємо!

Номер карти який Ви вказали в зверненні, не є картою нашого банку. Ми рекомендуємо Вам звернутись до банку-емітента карти, аби фахівці мали змогу оперативно вжити необхідних заходів. Також, радимо звернутись до Кіберполіції України для подання заяви про шахрайство.
artee 5 квітня 2024, 10:20
Вже 5-й день повний ігнор і від корпоративних менеджерів, і від гарячої лінії, і від телеграм-вайбер звернень. Єдине що в цьому банку добре працює — то це каса на внесення платежів.
Таке враження що для пумба клієнтів не існує.
5 квітня 2024, 11:30
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас склалося негативне враження про наш банк. Ми хотіли б розібратися в ситуації, що склалася, і вже направили Ваш запит до відповідного підрозділу банку. Ми надамо зворотній зв'язок, як тільки отримаємо результати розслідування.
PUMB 16 квітня 2024, 16:33
Oldman1 4 квітня 2024, 13:22
Відгук не про банк, але про шайрайство. Власник картки 5355 2802 1791 5410 (ПУМБ) є шахраєм, який обманює продавців нерухомості. Просить перекинути гроші ніби то за підготовку документів.
4 квітня 2024, 14:32

+38 044 290 7 290
+38 096 290 7 290
+38 050 290 7 290
+38 093 290 7 290
Наталья Поликарпова 3 квітня 2024, 17:29
в июле 2023 года через терминал проводила оплату госпошлины. сумма 2.27 грн списалась, а по терминалу не прошла. обращалась три или четыре раза, кормили обещаниями что рассмотрят. заявку оформляла. в итоге, в ноябре 2023 года мне прислали SMS: Шановний клієнте, Ваше звернення № 1722221395 прийнято в роботу. Ми обов’язково повідомимо Вам про результат його розгляду. и что, кто-то рассмотрел? сумма мизерная, на противно до ужаса. уже кинула номер обращения, тоже, как и всем остальным, просто отпишитесь?
3 квітня 2024, 21:32
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми неодмінно розберемось у ситуації детальніше та повернемось зі зворотнім зв'язком, як тільки отримаємо результати перевірки.
PUMB 5 квітня 2024, 18:44
Sahar1901 2 квітня 2024, 20:44
Відділення за адресою: Київ, пр-т Степана Бандери, 6
Дякую всім співробітникам, особливо касирам та менеджеру депозитарію! Все дуже професійно і ввічливо! Не одноразово в цьому переконався, рекомендую!
PUMB 3 квітня 2024, 10:52
Вітаємо!

Дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі, що Вам подобається наше обслуговування! Вдячні, що так високо оцінили нашу роботу, це надзвичайно важливо для нас!
Nataliya112233 1 квітня 2024, 16:35
Я продавала usdt на біржі, прийшли 13к на карту пумб. Карту заблокували, сказали що є скарга на платіж! Прийшла в банк, подала всі відповідні докази, що криптовалюту людині перевела. Працівника банку сказали, розблокуємо карту тоді, коли біржа заблокує користувача на біржі. Біржа його заблокувала, всі докази надала. Тепер банк каже, щоб розблокувати карту, треба гроші вернути назад людині. ЯК Я МОЖУ ВЕРНУТИ, ЯКЩО УГОДА ЗАВЕРШЕНА ТА ЛЮДИНА ОТРИМАЛА СВОЮ КРИПТОВАЛЮТУ. Не компетенті співробітники, не відповідають за свої слова, кажуть одне, і завжди щось їм ще потрібно. Роблокуйте мені рахунки, всі докази надала, біржа заблокувала користувача, так як ви хотіли, тому негайно розблокуйте карту, або я буду розривати ділові відносини!
PUMB 1 квітня 2024, 17:01

PUMB 2 квітня 2024, 12:16
29.03.2024 Мне заблокировали счет за подозрительные транзакции, в сообщении написали что для разблокировки счета нужно явиться в бижайшее отделение для разблокировки.
Я совершал сделки на p2p в криптоботе, в какойто момент мне блокируют счет и я немогу зайти в приложение банка, также мне отправили уже на закрытый счет деньги со сделки на p2p проверить отправили ли мне средства так же не представлялось возможным, и закрыть сделку я не мог т.к. Она была открыта до блокировки счета. После выходных я явился в отделение банка где мне предьявили обвинения в якобы мошенических операциях по 4 транзакциям, позже их оказалось 3 т.к. Одна из транзакций была по ошибке продублирована. От меня потребовали для разблокировки счета либо вернуть деньги либо предоставить информацию о происхождении транзакций, разумееться на возврат денег я не мог согласиться так как уже отправил оплату в виде криптовалюты по условиям сделки. Я собрал всю известную мне информацию об ордере на продажу включая квитанции, банки, дата время транзакции, и фио отправителя. Вернувшись после разпечатки необходимых документов оператор мне сообщил что выяснилось что мои действия не являлись мошеническими, а мошеником оказался тот кто отправил мне деньги, при этом никто не собирался разблокировать мне счет даже при доказательстве моей невиновности и требовали возврат денег мошеннику (вы только вдумайтесь) либо предоставить информацию об документах регистрации на криптобирже и ордер на покупку крипты, и той информации которую я собрал оказалось недостаточно и мне отказали в разблокировке, я торговал криптой в криптоботе, какие вы хотите документы о регистрации в криптобирже? Пароль и логин от телеграмма? Какая вам нужна информация в ордере? Дата и время транзакции? Или может быть карта с которой мне отправили деньги? Так я это предоставил в квитанции.
Я пользуюсь Пумбом около 4 лет, и периодически использовал его для покупки и продажы криптовалюты, это отличный банк в котором нет комисси на переводы, но клиентская поддержка 0/10 зато требование вернуть деньги мошеннику 10/10 требовать непонятную и несуществующюю информацию 10/10 даже операторы в отделении понятия не имели чем мне помочь. День застрявшие на счету разумееться тоже никто не вернул. Нерекомендую пользоватбся данным банком
PUMB 1 квітня 2024, 13:15

PUMB 2 квітня 2024, 13:34
bvy 1 квітня 2024, 12:23
Декілька місяців тому перейшов з Моно на ПУМБ, бо у ПУМБі кращі умови стосовно кешбека та платежів. Але учора зіштохнувся з проблемою, яка перекреслює увесь позитивний досвід користування цим банком. Банк заборонив зі своєї сторони внутрішним розпорядженням операції з рядом MCC-кодів, причому на сайті немає жодної інформації про цю заборону. Під заборону потрапили такі коди:
MCC 4829, 6012, 6050, 6051, 6540, 7800, 7801, 7802, 7995, 8999
Тобто відтепер неможливо поповнити валютою картку Револют своїм рідним за кордоном. Інші банки не мають таких заборон і можна вільно розпоряджатися своїми коштами у валюті. Чому немає цієї інформації на сайті? Про яку прозорість може йти мова? Готівкову валюту спеціально поклали на картку, щоб переказати родичам за кордон, зараз вона зависла на картці. Так і до заборони оплати на АЗС, або супермаркетах недовго.
PUMB 1 квітня 2024, 12:51
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що у Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку. Ми бажаємо розібратись детальніше у ситуації та неодмінно повернемось до Вас з вичерпною відповіддю.
PUMB 3 квітня 2024, 14:32

Irenaacimbal 31 березня 2024, 16:06
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Тенісна, 4, прим. 22
Погасила полностью кредитную карту. Ну через неделю мне пришло, что мне нужно внести обовьязковий платіж. Позвонила оператору. Изначальный ответ был, что я делала какие-то операции с карты. Хотя такого не было. Потом ответ сказали, что это процент. А с каких деловых? Если карта погашена полностью. Вообще не довольна банком и не кому не советую.
PUMB 31 березня 2024, 17:32

PUMB 1 квітня 2024, 10:25
Olga7823 31 березня 2024, 13:55
При погашені кредиту: у мобільному додатку мало того що сума погашення збільшилася так ще, відсоток нараховані на відсоток. + До цього було написано, якщо не хочете сплачувати — певну суму відсотків погасіть кредит (точніше внесіть суму до повного погашення).
Сьогодні з’ясовується, що ту суму відсотків обов’язково вносити + на них ще нарахували відсоток, як за заборгованість…

Нікому НЕ рекомендую цей банк…
PUMB 31 березня 2024, 14:02
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що у Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку. Хочемо зауважити, що відсотки нараховуються лише на суму використаних кредитних коштів. Ми бажаємо розібратись у ситуації детальніше і написали Вам у приватні повідомлення для уточнення інформації. Після проведення детальної перевірки ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь.
TanyaK8 30 березня 2024, 8:43
Відділення за адресою: Київ, вул. Андріївська, 4
Банк не правомірно та підступно усіма шахрайськими маніпуляціями стягує подвійну і хоче потрійну суму заборгованості (і це вже з урахуванням відсотків і інших платежів), заборгованості, що виникли по 2-ом договорам тільки після введення воєнного стану в країні, вимушеного закриття ФОП, втрати заробітку та вимушеному виїзду з країни. До війни мала ідеальну кредитну історію і жодного простроченого платежу. На жаль все змінилося для мене як і для багатьох українців, і досі не маючи роботи, якось вдалось позичити і оплатити більший по сумі договір № 1001999065901 — 82810 грн., по програмі прощення (з загальної суми без програми — 103,509.49 грн.,) по другому договору № 2001927168101 вже не мала ніде взяти кошти для повного погашення 58,946.18 грн, і погасила зазначену мінімальну суму, спочатку назвали 7000, погасила 7100, потім того ж місяця, ще витребували 3000 грн., заплатила і їх, потім звернулася за обіцяним гарантійним листом по погашеному договору, який мав закритися за 14 днів, але по факту і через місяць ніхто не підтвердив його закриття (як обіцяли в електронній переписці з банком). А по другому кредиту, навіть після спроби оплачувати частково, бо спершу це оператор банку на гарячій лінії повідомив, що хоча б по 2000 грн. мінімум треба вносити щомісяця, потім інший оператор через тиждень почав агресивно змушувати заплатити одразу всю зоставшуся суму, при чому дзвінки й досі йдуть кожного дня моїй мамі, бабусі та на мій номер, що не працює за кордоном. І названі суми операторами були різні, одні називали суму в 80 тисяч, потім, коли сама намагалася звʼязатися інші оператори підтверджували внесені мною суми і вже називали більш реалістичну суму залишку 40−50 тисяч, різні оператори різні суми називали, в додатку навіть інформації по договорам не має, і коли я попросила інформацію про договір і пояснення як нараховуються відсотки, мені відповіли, що інформація була надана з моменту заключення договору, тобто до війни (але всі папери і договори втрачені з початком війни і я їх не маю). Кожного місяця, з січня цього року починаючи я сплачувала ці мінімальні суми.
І зараз я отримала повідомлення по вже проведене скорочене засідання суду і прийняте рішення стягнення суми по вказаним вище договорам в повній сумі 156325 грн 12 коп. та витрати зі сплати судового збору в сумі 2147 грн 20 коп,.
Так, як начебто я і не платила нічого. Банк не правомірно, підло надав брехливу, як виявилось не узгоджену інформацію про програму прощення, стягнув майже 83 тисячі грн. що за даної складної ситуації навіть повернути родичам не можу, спочатку підтвердив, що кошти надійшли і договір буде закрито і що всі умови по конкретно цьому договору № 1001999065901 виконано, але обіцяного листа так і не надав. Також близько 20 тисяч гривень в сумі, відібрав на оплату іншого договору № 2001927168101. І тепер ще насильно через суд вимагає 158,5 тисяч грн,.
А також кожного дня телефонують і погрожують мамі і бабусі та вимагають ще стягнення, і телефонують не колектори, а сам банк.

On Fri, Jan 5, 2024 at 14:20 PUMB info wrote:
Добрий день, Тетяно Вікторівно!

По договору 1001999065901 кошти по пропозиції було зараховано 26.12. Процедура прощення триває 14 днів.

Дякуємо за звернення! Завжди раді допомогти!

Приєднуйтесь до нас у Viber та Telegram!
З повагою,
Центр обслуговування клієнтів ПУМБ
+38 044 290−7-290 (по Україні та з-за кордону)
+38 050 290−7-290 (для абонентів Vodafone)
+38 096 290−7-290 (для абонентів Киевстар)
+38 093 290−7-290 (для абонентів lifecell)
info@fuib.com | www.pumb.ua | www.facebook.com/pumbua
30 березня 2024, 10:25
Вітаємо!

Нам прикро, що в Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку. На жаль, інформації у відгуку недостатньо для проведення детальної перевірки, тому ми написали Вам у приватні повідомлення. Ми обов'язково надамо Вам зворотній зв'язок після отримання результатів перевірки.
PUMB 2 квітня 2024, 13:20

Курс валют в ПУМБ