Фото з паспортом при актуалізації анкетних даних

Des87 6 квітня 2024, 9:05
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Миколи Оводова, 38
При актуалізації анкетних даних в Банку мені сказали, що потрібно зробити фото з паспортом.

На мою думку, така додаткова форма ідентифікації клієнта, яка може Банком аргументуватись, мовляв для безпеки, для клієнта несе високі безпекові ризики.

В разі відмови від фото з паспортом, чи припиняє Банк співробітництво, закриває рахунки, припиняє надавати послуги і т.п.

Чи існує альтернатива фото с паспортом?
ПУМБ
PUMB 6 квітня 2024, 10:36
Вітаємо!

Ми бажаємо розібратись у ситуації детальніше, тому написали Вам у приватні повідомлення для уточнення інформації. Після проведення нашої перевірки ми обов'язково повернемось до Вас з вичерпною відповіддю.

SergeyNina
SergeyNina
7 квітня 2024, 0:46
У банка нет выбора. Из мошенников сейчас все строго как при регистрации та и при обновлении данных
Lils22
Lils22
8 квітня 2024, 17:08
Навіть смішно читати про «строгость в ПУМБ иза мошенников». У них термінал для поповнення коштів (Київ, відділення № 7, Шептицького,4) стоїть так, що вся черга читає про вас все — ПІБ, телефон, номер картки, суму і все це світиться великими літерами на виду у всіх, хто йде повз чи стоїть в черзі в касу. А як же «мошенники», вони в відділення не ходять? Чи персональні дані банк не повинен захищати від сторонніх?
Des87
Des87
8 квітня 2024, 23:01
Закон дозволяє Банку обирати один з декількох способів, фото це лише один з декількох способів, не комфортний для клієнта, зручний для Банка, чи дає такий спосіб більшу захищеність від шахраїв, на мою думку — ні, це також створює додаткові ризики для клієнта. Тобто питання просте, рішення складне, з врахуванням різних пріоритетів, мотивацій, цілей. Але для ринку це фактор комфортності Банка для клієнта.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Фото з паспортом при актуалізації анкетних даних