Kostiantyn Bortnikov 16 квітня 2024, 9:58
Это не банк, а мышеловка. Получил перевод в размере 50.000грн (единственный перевод за месяц) моментально заблокировали счёт и пригласили в отделение. В отделении задали тысячу вопросов о контрагентах, источнике происхождения средств и вопросы касаемые личной жизни. Жду расторжение со стороны банка с грабежом на 30% от суммы. Звонил в нацбанк и уточнял имеет ли АБ «пивденный» удерживать такую комиссию за разрыв договора о сотрудничестве, на что сотрудник нац банка ответил, что регулятор не запрещает взымать такую комиссию, и что банк действует в рамках действующего законодательства.
По иронии судьбы моей матери тоже был сделан перевод в этот же день, ситуация аналогичная, допрос со стороны банка, всё предоставили, но ждём разрыва отношений с дальнейшим грабежом.
В общем не банк, а помойка!
Не вздумайте иметь дело с этим банком, поберегите свои нервы и деньги.
Заголовок поста подписал «мошенники», т.к. при открытии счетов никто не предупреждал что при разрыве отношений с банком они грабят на 30%.
Знал бы о таком подходе, в жизни бы не открыл счета
dnepryanik 22 березня 2024, 21:12
Не відкривайте рахунки в цьому банку. Банк без всяких підстав заблокує ваш рахунок мовчки, видалить картки та потім ще не віддасть гроші в касі, а лише пропонує з 30% штрафом відправити на інший банк.
Игорь Левченко 14 березня 2024, 20:11
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Соборна, 40
Банк может безо всяких видимых причин заблокировать счета и потребовать предоставить документы подтверждающие происхождение средств. При этом в 90% случаев ваши документы банк признает недостаточными и в одностороннем порядке расторгнет с вами отношения предложив предоставить счёт в другом банке для вывода заблокированных средств за что возьмёт комиссию 30% от суммы!!! По данному вопросу уже обращались к руководству НБУ, депутатам, но пока ситуация не меняется. Поэтому если вы не уверены на 100% лучше обходите Пивденный десятой дорогой, тоже самое касается А-банка и Изи банка.
maximbiy938 11 березня 2024, 19:51
позвонили предложили кредитку, сказали приїхати у відділення, я приїхав відпросився з роботи, а в результаті відмовили, взагалі не поняв що за нафіг
Олег Юрчишин 22 лютого 2024, 12:30
В пятницу 16 февраля 2024 в 12:21 позвонил на горячую линию и заказал на сегодня на 22.02.2024 сумму в 2500$, потом 2500$ на пятницу и потом 800$ на понедельник на отделение Александра Мишуги, 11-Б, Киев. Помню на 100%, что оператор на горячей линии спрашивал у меня: «Ваш город Киев?» И я ответил — да. Можете переслушать разговор. Пришёл сегодня в отделение и мне сказали на кассе, что вашего заказа нет. Позвонил на горячую линию ещё раз сегодня и оказалось, что оператор 16.02.2024 заказал деньги на Харьков. Каким образом это вышло, без понятия, так как ещё раз повторю, что я очень хорошо помню, что говорил Киев и улица Мишуги.
Ольга Герасименко 29 січня 2024, 19:26
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 226
Пропали деньги в банке Пивденный по адресу: г. Запорожье, пр. Соборный,226 со счета 26202300009405 в размере 1000 (одна тысяча) долларов, которые я положила 03 березня 2021 г. Когда оформляла счет мне сказали, что деньги можно снять лично только мне по предоставлению паспорта в отделении банка.
12января 2024 г., когда мне понадобились деньги я обратилась в то же отделение банка. Мне сообщили, что на счету у меня 0 и что деньги сняты 22.02.2022 г. Сказали, что в банке все строго, ведется видеонаблюдение никто посторонний не мог снять деньги.
Кто в таком случае мог снять деньги с моего счета.
В отделении банка я была последний раз в жовтне 2021 года при замене пенсионной карточки, у которой закончился срок действия. До 12 января 2024 года меня там ни разу не было.
Сам собой напрашивается вывод, что кто-то из сотрудников банка, кто имеет доступ к копиям документов и счетам и скорее всего не один человек (ведь кассир выдает выдает деньги человеку при предоставлении паспорта, а не копии) мог снять мои деньги.
Это все легко отследить в банке: кто оформлял получение денег и кто выдавал. Для этого надо поработать службе безопасности банка.
Как я уже сообщала, в банке была последний раз в жовтне 2021 года, паспорт не теряла и ни кому не передавала.
Прошу разобраться, наказать виновных и вернуть мне деньги.
Не рекомендую ложить деньги в этот банк.
14 лютого 2024, 12:01
З боку банку «Південний» проведено аналіз викладеної Вами інформації. Детальну відповідь було надіслано Вам на поштову адресу, згідно з вашим запитом.

Запевняємо Вас, що Акціонерний банк «Південний» відповідально ставиться до своєї ділової репутації та забезпечує суворе дотримання співробітниками вимог законодавства та правил роботи з клієнтами, гарантуючи збереження їх коштів і прав користування рахунками.

У разі потреби в додаткових коментарях пропонуємо звернутися до відділення.
Долгое время была открыта карта в долларах в этом банке, а перед новым годом решил открыть карту в гривнах для каждодневного пользования, тарифы выглядели привлекательно. После получения нескольких переводов от людей с других банков, карты были заблокированны. Обратился в отделение и предоставил квитанции по операциям которые предоставили отправители денег, но счета все равно были закрыты, а договор расторгнут со стороны банка. Теперь же возврат денег со счетов возможен только с комиссией в 30%, с чем связана такая грабительская комиссия,
из-за чего закрыт счет, вопросы без ответов. Но вывод здесь однозначный, ни в коем случае не держите свои деньги в этом «банке», так как в любой момент ваш счет может быть закрыт, а часть денег присвоенна банком, и доказать что-либо или вернуть деньги возможности не будет. Не теряйте свои деньги, как я потерял свои 33000грн.
VitaliiPD 21 листопада 2023, 16:08
Доброго дня! При знятті власних коштів з власної картки як у банкоматі банка Південний, так і іншого банка (в моєму випадкі Приватбанка) знімається комісія, але про це можливо дізнатися лише через день в застосунку Південний. Ні в повідомленнях банка, про зняття коштів, інформація про це відсутня. І виходить, коли знімаєш кошти, в повідомленнях банка, інформація відсутня, по балансу також видно, що комісії немає, але коли зайдеш черз добу, побачиш, що з тебе зписано гроші. В моєму випадку, втратив так 1800 грн. При зверненні на гарячу лінію банка просто запропонували залишити пропозицію, про додавання інформації про комісію в повідомлення від банку при знятті і все. В країні війна, а банк в такий спосіб обкрадає людей. Максимально не рекомендую цей банк.
22 листопада 2023, 14:33
Доброго дня!

Нам шкода, що Ви отримали негативний досвід при користуванні платіжною карткою Банку «Південний».
Рекомендуємо перед операцією ознайомитись з актуальними тарифами по ПК у мобільному додатку Pivdenny online. Для цього необхідно перейти в налаштування ПК та обрати пункт «Тарифи».

Акціонерний банк «Південний»
jnohcwkac 18 листопада 2023, 11:55
Відправили мені 100 доларів через свіфт, відправник оплатив всі комісії, однак мало того, що довго чекала ці гроші, то ще й прийшло на 5 доларів менше, в банку пояснили, що ці гроші знялись «по дорозі». Не знаю хто правий, але почуваюсь ошуканою.
lika18119 10 листопада 2023, 22:07
Наш знакомый посоветовал этот банк для открытия депозита под покупку валюты. Я с дочерью решили воспользоваться. Разместили депозиты 3 месяца было все нормально. Потом по непонятным причинам забронировали мои счета и сказали что деньги не вернут пока не закончиться последний депозит у меня их было 3 это через 3 месяца они держали деньги. По истечению мне выплатили. Потом на следующий месяц заблокировали счета моей дочери по такой же причине, сказали точно так же ждите с августа до ноября пока не закончится срок моих действий позитных денег. Сегодня 10.11 позвонили с банка и сказали что можете забрать деньги. Срок закончился 2.11 они тянули 7 дней потом только на 8 позвонили и сказали что можете забрать, но только под комисиию 30% переводом в другой банк. Это просто грабеж!!! Мы беженцы с Харькова, наш дом уничтожили в харьковской области, мы отнести свои сбережения чтобы сохранить, а то теперь они мало того что не возвращают вовремя хотят подивиться и затрать 30% от ее суммы это 180.000 грн это просто жесть!!!
Valeriy3432 7 листопада 2023, 23:02
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т Волі, 21
Це найгірший банк в Україні. Не відкривайте в банку рахунок ні за що! Інакше можете понести фінансові витрати в майбутньому
Після багаторазового блокування карток клієнтів банк без попередження запускає протокол, а згодом вводить в дію самостійно новий документ в якому зазначає, що у випадку розірвання договору з ініціативи банку він буде брати комісію 30% за перерахування залишків коштів на інший банк. Згідно закону про такі зміни банк повинен попереджати або на сайті, або електроною поштою або іншим методом інформування, що не було зроблено у даному випадку. Тому, якщо ви відкриваєте тут рахунок, будьте готові, що за будь яку операцію навіть за переказ більше, або в межах 5000 грн, банк може розірвати з вами відносити і просто нагло здерти з вас 30% комісії за перерахування залишків коштів на інший рахунок.
Діма Береза 6 листопада 2023, 22:57
Відділення за адресою: Одеса, вул. Краснова, 6/1 (1 поверх)
В банку 28 жовтня було змінено в умовах тарифного плану, що з заблокованого рахунку потрібно сплатити 30% комісії якщо там залишились кошти
Місяць тому багатьом людям заблокували банк по статті 15, мама моя виведа близько 50 тисячі грн, а тепер банк приймає умови нікого не попередивши де нарушає закон, і НБУ написано якщо банк змінює умови тарифного плану то має повідомити це користувачів цього не було зроблено, є також запис що фахівець гарячої лінії підтвердив мої слова, що нікого вони не попереджали, банк зробив це в цілях заробити кошти, тобто банк зараз почне блокувати і заробляти на таких людях як ми, НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Игорь Левченко 31 жовтня 2023, 7:45
С недавних пор для обмена гривны на валюту в приложении банк стал использовать валютную карту — раньше использовался текущий счёт. После открытия моментальной валютной карты в отделении я внёс деньги на свою гривневую карту и стал ждать (по словам сотрудника 5−10 минут) пока в приложении отобразиться валютная чтобы совершить обмен. В итоге, после того как в течении полутора часов карта так и не отобразилась, мне предложили закрыть только что выпущенную валютную карту и открыть новую, якобы в таком случае есть шанс что карта отобразиться быстрее. После проделанных манипуляций с перевыпуском карты не давших никакого результата мне предложили удалить приложение и закачать его по новой — я сделал и это — после чего у меня помимо валютной перестала отображаться и гривневая карта! Сотрудники предложили обратиться в техподдержку для решения проблемы. В итоге, несмотря на неоднократные обращения в техподдержку и на горячую линию результат 0… Уже больше недели карты в приложении так и не отображаются! При этом по словам сотрудников банка у подавляющего большинства других пользователей приложения карты отображаются.
Прошу решить мою проблему!
6 листопада 2023, 17:40
Доброго вечора, Ігорю!
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Технічними фахівцями було вирішено питання по Вашому зверненню, наразі платіжні картки доступні в мобільному додатку.

Акціонерний Банк «Південний»
*** Іваненко 21 жовтня 2023, 9:33
Довелося дуже довго чекать у черзі, щоб розібратися з заблокованою карткою. Хоча б зрештою мені допомогла консультантка, вона була дуже ввічлива та професійна не дивлячись на велику кількість попередніх клієнтів
ScorpionS87 20 жовтня 2023, 16:53
Відділення за адресою: Харків, пл. Конституції, 16
Доброго дня, хочу висловити щіру подяку співробітниці банку в місті Харків Зуботенко Світлані.
У мене були певні складнощі з моїм рахунком цього банку, та потрібна була допомога з переказом коштів.
Світлана мені дуже допомогла з вирішенням мого питання і все закінчилося добре)
Це дуже людяна, чемна і гарна співробітниця банку Південний яка обов’язково допоможе, звертаю на це Вашу увагу, дякую)
20 жовтня 2023, 17:31
Доброго вечора! Дякуємо за теплі слова на адресу співробітників Банку! Чекаємо у відділеннях Акціонерного Банку «Південний»
gretol 16 вересня 2023, 11:23
Двонила в кол центр, прочекала на лінії близько 10 хвилин, а потім просто обірвався дзвінок ((
банк "Пивденный" 18 вересня 2023, 12:01
Доброго дня!
Написали Вам в особисті повідомлення

Акціонерний банк «Південний»
leolan 6 вересня 2023, 12:48
Відділення за адресою: Київ, пр-т Голосіївський, 15
Отказываются принимать доллары 96 года
evggoyjjc 19 серпня 2023, 15:15
Сплачувала через касу банку комунальні платежі. Як згодом виявилось, касир помилилась в одному з рахунків і кошти за світло пішли невідомо куди. Звернулась до банку, оформили якусь заявку, але пройшло вже 2 тижні і тиша. Я так розумію, що кошти комусь подарувала. Дуже прикро, що в банку працює такий некомпетентний касир. Все ж таки сподіваюсь на те, що банк свою помилку виправить!
JareJare 31 липня 2023, 13:05
Відділення за адресою: Одеса, вул. Університетська, 18
Звернувся до цього відділення задля отримання переказу WU. Зайшов усередину і щойно хотів скласти свій електросамокат, щоб нікому не заважати, проходячи до зали з касами, як охоронець почав через віконце маячити мені руками та волати «Нєт, нєт, нєльзя заходіть!». Я не хотів сваритися прямо з перших секунд, тому запитав: «А де можна лишити, щоб не заважав?». Поряд було повно місця: під стінкою, де не стояли люди, або у кутку під тим самим віконцем охоронця. Сам охоронець вийшов зі своєї коморки і «На вулиці паркуйтеся!». Я кажу: «На вулиці нема велопарковки» (там і справді нема навіть велоскоби для паркування двоколісних), на що охоронець каже «Ну то примотайте якось до забору он під перилами замком своїм, у вас має бути». Кажу, що «Якщо у мене нема замка — що тоді робити? Там навіть велопарковки немає біля входу, що далі?». Охоронець почав сунутись на мене, вказуючи на двері пальцем і волати «Вийдітє аццюда, всєво харошево!», замість того, щоб запропонувати альтернативне рішення.
Якщо була би паркувальна скоба, а я без замка приперся — я б іще зрозумів, але, на мою думку, така поведінка охоронця — це занадто.
Уперше стикаюся з таким.
Dmytro Ukhlov 20 липня 2023, 17:19
Відділення за адресою: Харків, пл. Конституції, 16
Серед нормальних купюр видали одну надірвану та суттєво зношену купюру, другу наче нічого але з жовтими плямами. На прохання замінити, погодилися замінити дуже надірвану, з плямами категорично відмовилися. На питання чому я не можу обрати іншу, якщо вона у вас є сказали що не зобов’язані виконувати моє прохання. На мою відмову брати купюру і прохання повернути на рахунок, примушували забрати її, відійти від каси та оформити внесення та потім повернути. На мій коментар що я повинен перевіряти гроші не відходячи від каси, казали що гроші видані по програмі, далі це мої проблеми, також сказали що зараз послуга інкасо скасована НБУ, купюри що пройшли детектор усі зобовʼязані приймати незважаючи на їх стан без комісії. Я не вимагав нову купюру, мене влаштував би 1996 рік, але без плям. Я очікував що мені хочаб дадуть кілька на вибір. Може банк мені нічого і не винен, проте з таким ставленням і небажанням піти на зустріч, хоча б пояснити ввічливо свою позицію стикнувся тільки тут. У Харкові тільки одне працююче відділення, я не можу навіть обрати інше. Подзвонив на гарячу лінію, сказали що касир веде себе вірно. Не раджу цей банк для роботи з готівковою валютою у наш час.

Курс валют в Банк Південний

Курс валют в Банк Південний

Головна / Банки України 🏦 / Південний 💰 / Відгуки про Банк Південний 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Банк Південний, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.