UNIQA

1/5
Borys11182023-11-02 14:37:42
Райфайзен банк для получения карты навязывает обязательную страховку от несчастного случая. Страховка от UNIQA.
Видимо доверие клиентов к компании UNIQA настолько высоко, что приходится в такой способ навязывать свои услуги.
Вопрос в том — почему мне приходится оплачивать проблемы UNIQA?
Уника
2 ноября 2023, 16:16
Вітаємо! Ні ми, ні Райффайзен Банк не використовуємо в роботі нав'язування добровільних видів страхування, проте можливі непорозуміння, за що приносимо наші вибачення. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і оперативно реагуємо на будь-які помилки по відношенню до нього. Наш шановний партнер Райффайзен Банк максимально оперативно вирішить дану проблему та розбереться в ситуації. Просимо поділитися Вашим досвідом, написавши на https://raiffeisen.ua/kontaktyy/kontaktna-forma. З повагою, Команда контролю якості УНІКА Україна

Комментарии к отзыву - 2

АлевтинаАлевтина2023-11-03 11:45:50
Добрий день! Нам надзвичайно сумно, що досвід відвідування відділення Райфу призвів до таких емоцій. Співробітники жодним чином не нав’язують продукти та послуги Банку, дане страхування може бути підключеним тільки за Вашим бажанням. Ми завжди готові в індивідуальному порядку проаналізувати ситуацію та вирішити її на користь Клієнта. Будемо вдячні, якщо напишете нам в особисті повідомлення Ваші дані: ідентифікаційний код або номер телефону, відділення до якого звертались. Щиро очікуємо на зворотній зв'язок. З повагою та турботою, @RaifHelp
natashaGranatashaGra2023-11-07 12:07:19
В смысле индивидуально? А дальше что??? Продолжать вот так оформлять страховку на клиентов???
Отзыв успешно отредактирован