Найгірший банк

Андрій Новаківський 26 января 2022, 22:05
На кредитці пише 51грн не вистачає, відправив 51грн, пише не вистачає 0.01грн, зайшов на другу карту Тас бачу є лишні 0.01грн щоб закрити, переказують з одної своєї карти на другу пише комісія 0грн. Переказує і знімає 20грн за комісію. Серйозно? Карл, за переказ 1 копійки 20грн комісія? Це напевно найгірший банк який я тільки бачив! Позвонили в пітримку, каже бачу заборгованість, як дойшли до діла ой передзвоніть завтра бо ми не бачим по вашій карті заборгованості. Серйозно? 10мин це назад сам сказав що зняло комісію 20грн і вже заборгованість. Я ще такого не бачив ні в одному банку! Закриваю усі рахунки, до побачення! Маю усі скріншоти, можу спокійно прикріпити. Просто жах! Суть не в тому шо мені жалко тих 20грн, а суть в тому, що показує комісію 0грн, а через пару місяців я зрозумів куда пропадають кошти! В балансі нічо не сходилось завжди! Ніхто нічо не каже! Ну просто ЖАХ!
Таскомбанк
27 января 2022, 15:50
Доброго дня.

Інформуємо, що в TAS2U відображається інформація тільки про комісію сервісу, інші комісії стягуються згідно з тарифами карткових продуктів, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Банку (https://tascombank.ua/) в розділі «Завантаження» — «Тарифи та форми договорів» — «Тарифи» — «Тарифи для тебе» — обираєте необхідний пакет послуг, в якому оформлена карта.

Якщо Вас цікавить сума загальної заборгованості – надайте, будь ласка, повністю Ваше ПІБ, ІПН, номер карти в форматі перші 6 цифр та останні 4 або номер договору в особисті повідомлення.

Андрій Новаківський
Андрій Новаківський
27 января 2022, 16:41
В додатку показує за переказ 1 копійки комісія 0грн. Або повертайте платіж, або повертайте комісію

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке