Банк не дотримується своїх цінностей :(

Maksym Solomko 20 января 2020, 21:04
У листопаді 2018 року я вирішив співпрацювати з Таскомбанку. Цьому посприяли позитивні відгуки на finance.ua щодо платіжних карт «Велика 5» й «Weekend Card». До цього був клієнтом банків ПриватБанк і monobank.
Платіжну карту «Weekend Card» оформили 7 грудня 2018 року некоректно (нібито через технічний збій), через це я не міг установити свій PIN-код на картці, коли була така можливість. Для вирішення питання мені пропонувати приїхати у столицю з Краматорська… Після вирішення питання дізнався, що немає можливості встановити PIN-код через банкомати інших українських банків О_о Це про «динаміку».
Зробив дві оплати власними коштами 29 червня 2019 року в інтернет-магазині (загальна сума ~3к грн). Але в магазині товару не виявилося та в той же день мені зробили повернення (refaund). Кошти розблокували тільки 1 вересня… Прикро, але представники банку не могли надати чіткої відповіді (кожен оператор щось додавав своє). Це про «розвиток».
У листопаді 2019 року дізнався про акцію «ТАСКОМБАНК повертає 100 гривень за платежі та перекази!», вирішив прийняти в неї участь. Представник на форумі finance.ua розповів про деталі акції (якщо є платіжна картка «Велика 5» аба #PudraCard, то в акції неможна прийняти), які були відсутні на сайті банку й брошурі в відділенні. Навіть заступник директора відділення не знав про ці тонкощі. Виконав умови — отриманої винагороди (кешбек 100 грн) не отримав. Десь у грудні два рази звертався до контакт-центру й обіцяли зв'язатися, уже як місяць пройшов. Це я про «чесність», «відкритість» і «довгострокові відносини».
Щодо цінності «сучасні технології», то онлайн-підтримка на сайті допомагає тільки по загальним питанням, мобільний застосунок немає виписки за рахунком і замовити її дистанційно не вийде. Можливості застосунки дуже обмежені в порівнянні до застосунків ПриватБанку, monobank.
Таскомбанк
22 января 2020, 14:40
Доброго дня.

Для більш детального аналізу Вашого питання вкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані — ПІП та номер телефону.
Дякуємо!
Полезный комментарий
Maksym Solomko 27 января 2020, 11:06
Дякую ресурсу «Минфин» за чудову можливість мати зв'язок із банком. Проблему з нарахування кешбеку за акцією «ТАСКОМБАНК повертає 100 гривень за платежі та перекази!» швидше вирішили ніж мої звернення через контакт-центр.

mvi06
mvi06
21 января 2020, 19:00
Какие там ценности в Таскомбанке, они элементарное не могут обеспечить, выдать клиенту валюту со счёта в Славянском отделении , это отделение наверно прокаженное раз в него валюту не доставляют из головного банка, а купить у других банков в регионе они или не умеют или не хотят. Ни в одном банке в Славянске нет такого маразма все выдают валюту после предзаказа, кроме Таскомбанке.
23 января 2020, 7:13
Шановний представник банку, запрошену інформацію надав через приватне повідомлення. Дякую за увагу.
27 января 2020, 11:06
Полезный комментарий
Minfin
Minfin
27 января 2020, 13:29
Дякуємо та раді, що Ваше питання успішно вирішилось після розміщення відгуку на «Мінфіні».

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Таскомбанк 💰 / Отзывы о Таскомбанке 📝 / Банк не дотримується своїх цінностей :(