Зняття заборони на відчудження (кредит закритий в 2005 році)

Юрій Кострицький 30 января 2020, 20:36
27 грудня подав заявка для вирішення питання про надання пакету документів для нотаріуса (зняття заборони на відчудження). Документи прийняли. Термін розгляду до 30 днів, сьогодні пішов уже 35 день. Персональний банкір Пронюшкіна Н. на звязок не виходить, оператори весь час відповідають, що документи у нотаріуса \\ «ми можемо лише уточнити, що заявка досі у роботі та Вас повідомлять, процес не прискорюється, термін, який ще потрібен, немає можливості уточнити, на жаль»" — ось відповідь операторів. Ніхто нічого не знає. Хтось зможе відповісти, як довго чекати і що означає — термін до 30 днів, це по вашому скільки? Нерухомість продаємо, потрібно терміново. Дякую.
PrivatBankQM 31 января 2020, 9:01
Доброго ранку!
З повагою, ПриватБанк.

7 февраля 2020, 11:00
Питання не вирішено. 31 січня був дзвінок з банку з обіцянкою на цій неділі все вирішити, від Мінфін прийшло 2 листа, про те  банк сповістив про розгляд і вирішення питання. Після того, як я відповів, що питання не вирішене, сказали, що з банка знову зателефонують. Ніхто більше не телефонував і питання не вирішено. Сьогодні останній день робочої неділі.
11 февраля 2020, 11:11
Коментарії пишу, а відповіді ніякої. Сьогодні отримала відповідь, що 16 січня 2020 року ПБ передав заяву іпотекодержателя про повне виконання кредиторських зобовязань та про припинення дії іпотечного договору Державному реєстратору нотаріусу Каримовій Неллі Сабіровні. Від подачі мною заяви до ПБ пройшло більше місяця. 31 січня обіцяли все зробити з 3 лютого по 7 лютого - ніхто нічого не зробив. В пятницю знову обіцянки. У мене зривається угода, в 20 числах лютого суд, який має вирішувати питання по цій нерухомості. Дуже прошу, або дайте номер телефону нотаріуса або самі посприяйте для вирішення питання.
13 февраля 2020, 9:27
Дайте, будь ласка відповідь, чому заяву про припинення дії іпотечного договору не надали на руки, я б уже давно закрив це питання. Дайте нормальну відповідь, накінець то, який регламент на ці дії. Не треба мені вибачень за доставлені незручності. Це не незручності, це не повага до клієнтів. Якщо у мене зірветься угода, мені що подавати на вас до суду? Не хватає у вас персоналу, для того щоб швидко обробляти заявки, найміть ще, або надайте можливість нам вирішувати данні питання самим.
18 февраля 2020, 14:49
Ось таку відповідь я чую уже майже на протязі 2 - х місяців: Re: Заявка №5637
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати Вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.)))) Тільки не можу зрозуміти термін- найкоротший - це скільки 2,3 чи 5 місяців.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Зняття заборони на відчудження (кредит закритий в 2005 році)