ЩЕДРІСТЬ ПЛАТИНУМ БАНКА

Antelord 28 мая 2013, 22:00
ВСІМ ПРИВІТ!
СЬОГОДНІ МОЯ ДРУЖИНА ХОДИЛА В ПЛ.БАНК ПИТАТИ ЗА ДЕПОЗИТИ.
НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ ЦЕЙ БАНК МАЄ ДОСИТЬ ПОТУЖНІ ВІДСОТКИ
.А САМЕ 23.НІБИ ВСЕ ДОБРЕ.АЛЕ МОЮ ДРУЖИНУ НАСТОРОЖИЛО, КОЛИ ПРАЦІВНИК БАНКУ ЗАПИТАВ ЇЇ ЧИ ВОНА МАЄ ЕЛ.ПОШТУ. БО ЯКЩО ВОНА МАЄ ЕЛ.ПОШТУ ТОДІ ВОНИ ЇЇ ДАДУТЬ НА ПІВТОРА ВІДСОТКИ БІЛЬШЕ.ТОБТО НЕ 23 А 24.5.
ВСІ ПРЕКРАСНО ЗНАЮТЬ, ЩО ЩОБ СТВОРИТИ ЕЛ.ПОШТУ ПОТРІБНО 5 ХВ.
В МЕНЕ СКОРІШ ПИТАННЯ ДО ПЛ. БАНКУ.
ЗА ЩО ТАКА ЩЕДРІСТЬ?
І ЧИ ТО ПРАВДА? ЧИ ЦЕ НОВА ФІШКА ЛЮДЕЙ ДУРИТИ?
АБО ПОЯСНІТЬ.
ДЯКУЮ.ЯКЩО ОТРИМАЮ ВІДПОВІДЬ

Sean
Sean
28 мая 2013, 23:35
О, святая наивность :)
29 мая 2013, 10:29
О повышении ставки за счет оформления депо в он-лайне слышал, знаю. Но чтоб за наличие ящика элктронной почты… Ноу-хау банка?
29 мая 2013, 20:56
Всім привіт! скажіть хто має депозити в платинум банку?.. і як вони виплачують? чи нема проблем?
gorsvet2
gorsvet2
30 мая 2013, 0:09
В ПБ с депозитом я уже 3й год пока тфу тфу тфу без проблем все честно % день в день. По депозиту только положительный совет.
30 мая 2013, 0:27
Дякую gorsvet2.просто я хочу положити не малу сумму .і незнаю як бути.
в відгуках просто торба про цей банк.але всі відгуки про кредит.ніхто про депозит не пишить.
Fantomas75
Fantomas75
4 июня 2013, 15:23
23% у них — за 1 год. Не побоялись вложиться на год в нашем-то государстве?

За почту +1,5% — подозрительно. Не попадёте ли в в так называемые льготники, которым, в случае банкротства, ФГВФЛ не выплачивает депозит? Может, это замануха такая?
4 июня 2013, 17:05
Підвищення відсотку депозиту за умови надання електроної пошти — такого нема на сайті банку.
Тобто це підвищення можна класифікувати як «депозит з індивідуальними умовами», які не покриваються ФГВФЛ.
Дуже підозріло, не чекав такого від Платінуму.

P.S. Не пишіть в увімкненим CAPSLOCK-ом.
tekki
tekki
4 июня 2013, 21:08
Вони дають зараз 24,5%, якраз, за оформлення в он-лайні. Не вигадуйте.
4 июня 2013, 23:48
Вже 23.5% і тільки на півтора року.
5 июня 2013, 0:19
Питання.а навіщо добавляти півтора відсотки за онлайн?
Там що, вони мають дохід, за те що ви зарееструєтеся у них?
я думаю собі так. якщо ви зарееструєтеся у них, то ви тим самим маєте інтернет рахунок.
Яким можите купляти все через інтернет .І якщо частина ваших девідендів десь подінеться, то ви не докажите, що ви не кінь.
тобто вони будуть вам втирати, що ви девідендами, за щось розрахувалися через інтернет.
а гроші насправді нікуда не були відправлені.а якщо були то на підставні фірми
як думаєте?
5 июня 2013, 0:19
Питання.а навіщо добавляти півтора відсотки за онлайн?
Там що, вони мають дохід, за те що ви зарееструєтеся у них?
а гроші насправді нікуда не були відправлені.а якщо були то на підставні фірми
як думаєте?
16 июня 2013, 15:55
Чувак, в тебе з гумором все гаразд), а в попередніх відписувачів або проблеми з фінансовою грамотністю, або ж вони з тебе грубо кажучи «простебались».
Тепер по суті, твоя дружина доволі серйозно «затупила» — тому що ні про яку ел. пошту ніхто її не міг запитувати- питання скоріш стояло, чи підключена вона до інтернет-банкінгу Платинум банку Pt Click.

Pt Click — система дистанційного доступу до банківських послуг ( тобто дозволяє тобі, як клієнту проводити операції з домашнього компа, які раніше ти міг проводити тільки на відділенні, декотрі з них — відкриття\закриття депозитів, перегляд рахунків, проведення операцій та платежів).

Інтернет — банкінги — це тренд всіх європейських банків, а в останні роки і українських, тобто на даний момент головна ознака успішного банку, наявність онлайн-банкінгу.

Чому вищі відсотки — відповідь досить проста — коли ти відкриваєш депозит онлайн, то економишгодину робочого часу менеджера, тобто обслуговування клієнтів онлайн дає змогу банку економити на адміністративних витратах.

Також читав «чушь» з приводу того, що подібні депо не гарантуються — порада зайти на офсайт Фонду гарантування і почитати правила.

Будуть питання, звертайся, але не робити ідіотських висновків не розібравшись в чомусь
17 июня 2013, 13:39
Странный умник, этот pt1,
учит с «образами». Да и стиль обучения желает быть лучше.
19 июня 2013, 14:34
Умник? — пардон Zest, но это не очень умно, называть человека, который реально разбирается в вопросе, «умником».
19 июня 2013, 17:38
Разбираться — одно дело. А в нетактичном виде учить незнакомых — это совсем другое
19 июня 2013, 17:55
Да в самом деле я резко(( Antelord, извини, ни в коем случае не хотел обидеть тебя, коментил только факты и твои предположения