0 подписчиков0 подписок

Записи

28 октября 2021, 21:24

# Викраденні кошти з картки Універсальна ПриватБанку
Есть ответ банка

Коротко про обставини: 02.10.21 на свій мобільний телефон отримав смс про зняття коштів у сумі 8105,09 грн. Була спроба ще одного зняття, але ПриватБанк завчасно заблокував картку за підозрою в шахрайстві. Я відразу зателефонував до ПриватБанку оператору на 3700 і відразу повідомив про дані обставини. Оператор відповів що дану карту уже заблоковано з підозрою про шахрайство. Співробітник Банку відповів, що мої кошти знаходяться на рахунку Приватбанку в резерві та моє звернення передано до служби безпеки приватбанку. Оператор запевнив мене, що так як я звернувся вчасно та гроші в резерві Привату мої кошти будуть повернуті. Також було складенно звернення на повернення коштів від 02.10 і по інформації від Вашого співробітника розгляд звернення займе 11 днів. З моєї сторони було написано Заяву до поліції, а також до кіберполіціїї з описом подій що сталися. Після написання Заяви до поліції мною було повідомлено до ПриватБанку операторові про моє звернення до поліції з проханням включити цю інформацію до мого звернення про повернення коштів та передати це Службі Безпеки ПриватБанку, на що мені було відмовлено з посиланням на те, що це не допоможе та якщо буде потрібно зі мною зв’яжуться додатково. 18.10.2021 р. Я Зателефонував на 3700 дізнатися про результат розгляду стосовно мого звернення на що оператор Юрій мені відповів, що мені відмовлено в поверненні моїх коштів. Не можу зрозуміти, що я зробив не правильно в даній ситуації, що це призвело до відмови від Банку в поверненні моїх коштів? Попередив відразу коли виявив крадіжку, заяву в поліцію написав, невже це не є для ПриватБанку мотивацією не переводити кошти свого клієнта в невідомому напрямку на рахунки Шахраїв при тому що вони знаходились певний час на рахунках привату? Для мене це виглядає дуже дивно з сторони ПриватБанку. Кошти були викраденні в рахунок кредитних коштів, тому я ще повинен погашати кредит який я не брав. Подумайте краще ще раз перш ніж ставати клієнтом ПриватБанку.

Главная/