Vitok
Vitok
Зарегистрирован:
6 ноября 2014

Последний раз был на сайте:
20 мая 2020 в 17:15
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 2695

Vitok

Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
25 марта 2020, 12:18
# Чего ждать от доллара на этой неделе
Да  уж  гривню  «спасає»  від  різкого  падіння  інтервенції  НБУ  вже  за  менше  місяця  НБУ  спалив  1-міліард $  а  нам  ще  борги  відавати  треба. Ставку  %  понизили  і  депозити  не  вигідно  тримати  плюс  карантин  і  зменшення  надходжень  до  бюджету  де  і  так  є  велика  діра,  люди  лишились  без  роботи  і  доходів. Інвестори  кошти  виводять  а  нашим  експортерам  ціни  попадали  на  зовнішніх  ринках  що  приводить  до  негативного  торгового  сальдо. І  ще  не  знати  чим  карантин  обернеться  для  держави,  хотя  як  завжди  «держава»  умиє  руки  і  проблеми  хворих  є  проблеми  самих  хворих  і  їх  родичів,  вони  тільки  на  словах  «допомагають»  вели  карантин  і  запустили  сюди  інфікованих  остарбайтерів  і  гастролерів  які  і  заразили  країну.
0
13 августа 2019, 11:56
# Банк ПУМБ не отдает депозиты!
Так  це  у  кожних  банках  є,  це  наші  слуги  народу  таке  зробили,  або  попередні  або  нові. Вони  мали  проінформувати  вас,  але  на  майбутне  більше  150000гр  не  відкривайте  в  одному  банку   і  тоді  проблем  не  будете  мати. Хотя  закон  абсурдний  і  його  треба  доопрацювати.І  на  останок  скажу  які  люди  таких  «слуг  народу»  вибирають  які  роблять  такі  закони  від  чого  Україна  ніяк  розвиненою  стати  не  може,  зачароване  замкнуте  коло.
0
6 июня 2019, 2:40
# Приватбанк назвал причины резкого повышения ставок по депозитам
А  який  звязок  державний  банк  має  до  дефолта  країни??? Що  банк  фінансує  бюджет  країни ( в  договорі  такого  нігде  не  прописано)?? Дефолд-це  казна  пуста. Чи  державний  банк  чи  приватний  всі  вони  регулюються  законами  про  банківську  діяльність  і  цивільно  правовим  кодексом  і  поняття  про  дефол  країни  такого  немає,  а  є  форс  мажорні  обставини  які  банки  самі  визначаються  що  це  для  них  є. В  державних  банках  стоять  гроші  вкладчиків  а  не  гроші  держави,  різницю  розумієте?? Навіть  якщо  своєю  «діяльністю»  держава  завалить  банк  то  є  Фонд  який наповнюється  як  державою  так  і  банками  і  іншими  донорами ( закордоними). Є  депозитні  договори  де  чорним  по  білому  написано  що  банк  повертає  гроші  в  такі  то  терміни  з %  і  про  форс  мажорні  обставини  пише,  а  поняття  дефолд  в  договорах  такого  немає. Вкладчик  може  сміло  звертатись  в  суд  для  отримання  своїх  коштів. Вкладчик  не  МВФ  гроші  державі  не  позичає  і  державний  банк  це  ще  не  держава,  це  комерційна  структура  під  управлінням  держави. Дефол  страшний  тим  хто  кормиться  з  казни  і  хто  позичає  казні,  а  казна  і  банки  це  різні  речі. Простіше  владу  поміняти,  гроші  напечатати  інфляцію  роздути  ще  нам  позичати  ніж  дефол  обявити,  або  реформи  робити,  якщо  самі  не  захочемо  то  нас  заставлять.
0
4 июня 2019, 13:28
# Приватбанк назвал причины резкого повышения ставок по депозитам
А  при  чому  тут  дефолд  до  Привата???Дефолд -це  держава  банкрот  яка  не  може  виплачувати  свої  фінансові  зобовязання,  це  все  що  фінансує  держава  заморожується  або  скасовується,  це  бюджетникам  зарплату  не  виплачують  і  борги  МВФ не  виплачуються. Хто  таке  допустить??? І  відколи  Приват  став  державою??Приват  у  фонді  гарантування  вкладів  є,  а   у  фонді  є  не  тільки  держава  донором.
0
5 марта 2018, 13:22
# В госбанке действует фонд гарантирования ??
Ну так це добре що Приват не став як Ощадбанк ( який єдиний не є у фонді гарантування вкладів ). В Ощаді кроми прописаних «законів» ( які не завжди виконуються в нас) не має механізму повернення вкладів. Мені вот цікаво з чого вони будуть повертати вклади якщо банк лопне? Напевне з бюджету в якого і так дира є. Но це ще не саме страшне, а страшне тоді стане коли держава об'явить себе банкротом або дефолт зробить, тоді всі борги державі списуються!!!
0
5 марта 2018, 12:58
# Неверно оформили депозит, исправлять отказываются
А чого ви паритесь гроші і так не ваші, а може ваш хлопець вирішив забрати свої гроші щоб ви до них своїх рук не приклали?
0
5 марта 2018, 12:50
# Неверно оформили депозит, исправлять отказываются
Ну по перше карту для виплати процентів відкривають без кредитних лімітів, по друге якщо ви відкрили інше картку то треба було написати письмову заяву про скасування кредитного ліміту і взяти копію своєї завіреної заяви, по трете ви впевнені на 100% що в інших банках не буде такого, або іншого? По четверте винні в тупості своїх клієнтів не банки, а самі клієнти, а банки на тому наживаються.
+15
5 марта 2018, 12:26
# Ограничение по карте.
А ви напишіть заяву в прокуратуру в міліцію і скаргу дайте в НБУ що у вас не законно сняли 200гр ( вкрали ) служба безпеки Приватбанку і ви їхні дії розглядаєте як шахрайські (оскільки нічого вони вам не пояснили на ваші звернення). Хай розбераються, а може СБ в долі із шахраями? І цікаво як вони СБ докажуть свої слова?
0
29 декабря 2017, 16:41
# Приватбанк і Фонд гарантування вкладів
Скиньте мені силку на ці ««письменные» гарантии государства» які «прописаны в Законах Украины.»
0
29 декабря 2017, 1:35
# Приватбанк і Фонд гарантування вкладів
Я думаю що інші банки скоріше ляжуть ніж Приват. Якщо його хотіли би зляти то вже давно би так зробили і не вливали таку суму грошей. По друге щодо законності Привата як державного банка, то тут все законно, вели адміністрацію тимчасову і фонд продав державі банк ( прочитайте в інтернеті і на сайті фонду). Держава керувати довго банком не буде, передасть інвестору потім. Я вот наприклад тільки одному банку не довіряю — це Ощадбанк ( який не є у фгвфо ) якщо він ляже то не понятно хто і чи в загалі буде відшкодовувати кошти. Там навіть не має прописаного механізму повернення коштів вкладникам. Лише «усні» гарантії «держави».
0
27 декабря 2017, 19:59
# Приватбанк і Фонд гарантування вкладів
Ну так тут два варіанти або купити долари і розмістити в еквіваленті 2000$ на депо і взяти свій куш, або розмістити в гривнях.
0
27 декабря 2017, 14:52
# Окончание депо
Во артисти, беріть приклад з мене, в мене все записано коли депозит закінчується, за декілька днів до закінчення депо приходжу і тупо пишу заяву про зняття пролонгації і проблем не маю із зняттям чи переоформленням депозиту. І ніякими приватами — 24 не користуюсь.
0
6 ноября 2017, 21:18
# Немає сил
Все що стосується грошей то треба мати письмові документи або розписки, які законом регулюються. Усна форма -це для лохів казки і лапша на вухах. А з банками то взагалі інша розмова, там треба договір уважно читати що підписуєте і на підводні камні зважати. А у вашому випадку то треба було брати підтверджуючі документи, або самому написати розписку і звернення де ви самі все вказуєте і щоб банк це завірив. Ще закон про письмове звернення громадян ніхто не відміняв.
0
6 ноября 2017, 14:05
# як не втратити контроль над своїми грошима в цьому банку
Да ірунда ця проблема, треба договір читати перш ніж його підписувати і зважати на все там. А там якраз і прописаний пункт пролонгації і термін за який гроші можна зняти. Я наприклад приходжу за декілька днів до банку кажу щоб зняли мені пролонгацію і ще пишу письмову заява про зняття пролонгації і беру копію завіреної заяви. І таких проблем не маю.
0
6 ноября 2017, 13:48
# Осторожно вас обманут!!! Банк мошенник!
А яка тут взагалі вигода навіть із пільговим періодом, кредит під депозит? Лише морока і бюрократія плюс приховані підводні камні. Навіть якщо все чисто ( в чому я сумніваюсь) то тут лише % в плюсі але враховуючи ці % то це не значні гроші копійки які не варті нерв потім. Цей варіант потрібен якщо терміново потрібні гроші і не має де взяти, а депозит давно вже відкритий.
Страницы: 1234