vip555lviv

Заблокировать

Записи

13 октября 2017, 10:04

OTP Bank

# Це не банк а якась шарашкіна контора
Есть ответ банка

От як цікаво. Рік тому теж саме було. Вже задрали ці всі СМСки щодня, про борг перед банком. Повторюю для неповноцінних немає в мене боргу перед банком. Коли я оформляв рахунок в банку умови були одні, за рік я жодного разу не скористався ні карткою, ні рахунком, руху коштів не було. Зараз приходять СМки та дзвінки можуть бути в 1-00 ранку і відразу кидається трубка. Vash borg po karti *9325 rozghliad.na prodash! Informatsiia potrapit mizhbank. biuro kredit.istorii. Terminovo splatit borg na k/r 26257011370***! 0445938011 За такого плану СМСки є стаття в ККУ та ГКУ. Хочете посудитись не питання. Але платити за те чим я не користуюсь я не збираюсь. І умовами договору мені не тикайте, що мов сам підписав. Знизу є текст мілким шрифтом, який прочитати не можливо і це є також підстава для анулювання угоди та виплати мені компенсацій, за введення в оману. Чекаю рівно до кінця місяця. Потім подаю до суду за вимагання та погрози зі сторони банку. Позовна заява до суду вже готова ще в тому році, про порушення банком «Банківської таємниці», «Передавання конфіденційної інформації третім особам», «Надання неправдивої інформації до центру „УБКІ“». Зараз тільки юрист додасть про порушення статей ККУ та ГКУ.

13 октября 2016, 13:17

OTP Bank

# Не зв\'язуйтесь з цим банком
Есть ответ банка

Відкрив три місяці тому р/р ФОП все оплатив, запропонували карту погодився, хоча жодного паперу в банку так і не підписав. Вже другий місяць поспіль приходять СМС та листи з погрозами зі сторони банку, щоб я оплатив кредит. Який кредит, котрого я навіть в очі не бачив. Намотали мені на карту котрої я ще й не отримав вже боргу в 360 грн. Жодної операції по рахунку навіть не було та і сам рахунок не знаю, бо банк не видав жодного паперу. Ось текст самого СМС: Vash borg po karti *9325 rozghliad.na prodazh! Informatsii potrapyt do mizhbank. biuro kredyt.istorii. Terminovo splatit borg na k/r 26257********! 0445938011 Ось така фігня. В листі що надійшов то виявляється у мене не сплачено кредит в цьому банку в сумі 1480 грн. Та погрози про прихід колекторної фірми на мою адресу, роботу, та до сусідів. Добре що ще не почав фінансові операції. Уявляю що приходить людям котрі дійсно щость там взяли. Буду готувати позовну заяву до суду, про порушення банком «Банківської таємниці», «Передавання конфіденційної інформації третім особам», «Надання неправдивої інформації до центру „УБКІ“»

Главная/

Валентин Вибачте