PerezdeCuellar
PerezdeCuellar
Зарегистрирован:
21 марта 2018

Последний раз был на сайте:
16 июня 2019 в 18:08
Просмотров профиля:
Сегодня: 12
Всего: 5554
Подписчики (52):
leshiy1
leshiy1
24993147
S Pe
харьков
romava
romava
mary27
mary27
sasok33
sasok33
34 года
ioops
ioops
sav
sav
okuzmenko
okuzmenko
34 года, Kiev
Zubritskiy
Zubritskiy
BogdanFin
BogdanFin
Oleg2077
Oleg2077
25879808
Олег Мельник
все подписчики

PerezdeCuellar - блог

RSS блога
Пол:
мужской
День рождения:
3 февраля 1977
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

Політичні дискусії: «свій-чужий, хто є хто?»

8 июня 2019, 22:12   + 30 голосов 5 комментариев

Мабуть у людей теж є своя система розпізнавання «свій-чужий».От чому коли був Майдан одні були за повстанців, інші-за Беркут? Тому що для одних повстанці-це «свої», а для інших «свої»-Беркут.І так майже завжди-поклик «наших б'ють» вирішує на чиїй стороні людина.Зараз одні на боці «сепараторів» і Росії, бо вони «свої», а інші на боці України, бо їх «свої»-патріоти України.І даремно намагатися «просвітити» людей, які за Росію-система «свій-чужий» не дасть їм стати на наш бік, у всякому разі щиро.Кажуть, що проросійських людей «зазомбували».Так, але не брехнею з телебачення, а підтвердженням їх системи «свій-чужий», в якій «свої»-це росіяни.Тобто. коли Росія почала масово створювати з України образ ворога цей образ співпав з їхнім образом «чужого».Ясно, що для таких людей «свої» не можуть бути поганими-поганими можуть бути тільки «чужі», тобто українці.Тобто проросійські люди народилися з російською системою розпізнавання «свій-чужий», в якій «свої»-це Росія, а «чужі»-це хто проти Росії.Цікаво, що Росія всіляко зміцнюючи систему «свій-чужий» серед росіян та проросійських людей всіляко знищувала цю систему у українців.І що ми маємо.Наш народ дезорієнтований настільки, що навіть ті, хто притримується націоналістичних поглядів, «стріляють в молоко».Люди не бачать ворога там, де він є-цим і пояснюється якась «нецілеспрямованість» нашого народу як щодо подій в Україні, так і окремих наших політиків-для одних вони «свої», для інших-«чужі»А от які вони насправді-люди не можуть твердо зрозуміти… Проросійсько налаштовані люди як собаки кидаються на все українське тому, що-«чуже».А українці спокійно розмовляють на російській мові, ведуть себе гуманно з тими хто прийшов знищити їх дім-Україну.І це тому, що не спрацьовує система «свій-чужий».Стільки років Росія збивала з толку систему «свій-чужий» українців розмовами про «братні народи»; про чортів в людській іпостасі-«бендеровців»; про «недоробленість» українців і сміхотворність української мови; про «хохлів», при народженні яких заплакав єврей; про те, що тільки Московське православ'я-істинна віра; що все саме велике та значуще народилося та відбувалося в Росії.Для чого Росії знищувати систему «свій-чужий» у українців? Хіба для того, щоб бачити Україну сильною і незалежною? Ясно що ні! І мені насправді жаль, що українці ніяк не можуть позбутися «толерантності» до ворога, який ненавидить їх і хоче знищити будь-яким способом. Бо саме в душах людей іде війна і результат її-життя, або смерть України! Тому браття, якщо вам розповідають і присипляють миротворчими балачками, домовленостями, нав*язуючи начебто про один народ і братерсво москальське — брехня і зрада. Слава Україні! .

 

Прогноз курса долара 2019р. Курсоутворюючі фактори, та їх вплив на валютний ринок.

11 марта 2019, 21:09   + 72 голоса 272 комментария

Панове, з чого хочу почати написання блогу, будь ласка висловлюйте свої думки з повагою один до одного, так як вони різні і кожна має право на життя, знаходити в діалозі правильну істину в прогнозуваннях і припущеннях, а також розуміння самого процесу для подальшої конструктивної дискусії.

Що ж, для почату коротко пройдемось історією від початку 19р. до сьогодення, та що буде далі відбуватися на валютному ринку, а також який в майбутньму нас чекає курс доляра. Хто читав сусідні форуми, а також гілку ДС, ВІЧНА ЙОМУ ПАМ*ЯТЬ, ЯК ВЧИТЕЛЮ І НАСТАВНИКУ, то я там багато писав, про зміну тренда, а також сезонності з 10 січня, а вже з 14січня було зрозуміло і затверджено, багато хто ще не вірив, що гривня піде на зміцнення. Перші вдалі аукціони з ОВДП показали, що валюту гравці почали зливати на високому курсі, а це близько 28, заради гривні, та входження в державні папери при солодких відсотках від Мінфіна в середньому 19% річних, для заробітку, бо за минулі роки в проміжку весна початок літа нацвалюті нічого не загрожувало, це вже вивчили і бізнес і населення, та підтримало тренд, та масово позбувалися дешевіючого доляра.

Лютий виявився схожим на минулорічний по руху та тритижневому проміжку штучного тримання Регулятором рівня 27, запускаючи спекулянтів під кінець сесій МБ для запобігання передчасного зміцнення гривні, так, ми пам*ятаємо, коли провалювалися котирування зранку на 20коп., вихід з відкупом Регулятора і на кінець дня зростання на 15коп., ринок був трохи розгублений від таких маніпуляцій, які повторювалися неодноразово.
Багато хто в затяжному боковику увійшов назад в доляр по 27 і вважали що вже далі падати не буде, це була помилка. Регулятору треба поповнювати власні запаси валютою і тому тільки була справа часу, коли почне штовхати ринок нижче, застосовуючи монетарні важелі регулювання ліквідністю системи.

І нарешті березень, це відбулося на минулому тижні, з 4-7 обвал котирувань доляра на МБ до рівня 26.3+, а готівка 26.45, до речі я відібрав зеленого, було моє повідомлення Чому я так вирішив, бо близьке значення до минулорічного «дна», а так як є зміщення кожного року на 40-50коп вгору, то можливо, як я це припускав раніше, зараз і є «дно» по року. Якщо з розумом підходити, та не влаштовувати красиву картинку, тобто Шапіто, розуміючи всі негаразди в економіці, Регулятору треба зупинити зараз падіння доляра на рівні близько 26.30. Почекуни будуть далі чекати, можливо нижче колись присяде курс, та не перешкоджати зараз масовим попитом на валюту, що може виникнути на рівні 26, а це звісно не в інтересах самого Регулятора в конкуренції з відбором,

Цей тиждень з 11-15 березня повинен бути «бичім», коли гравці на МБ відчують зупинку падіння американця і те що нижче котирування не йдуть, бо цьому буде запобігати Регулятор, виникне попит і звісно відскок, а також відчуємо дію на міжбанківський ринок зменшеної обов*язкової продажі валюти експортерами з 50% до 30% на зростаючому русі. На МБ прогнозовано коридор коливання до 26.60 і готівка до 26.85 Харків.
Прошу панове, долучайтесь до обговорення, та більш детального аналізу ринку,, факторів курсоутворення, та прогнозування майбутнього курсу доляра.