0 подписчиков0 подписок

Записи

12 марта 2023, 16:25

# Брешуть по депозитам
Есть ответ банка

Пропонують депозит «Швидкий» на 3 дні, але якщо дата виплати припала на вихідний день, то кошти ви отримаєте в перший робочий день. Відсотки за ці «вихідні» дні ви не отримаєте.

15 января 2022, 15:39

# Оновлений додаток безтолковий
Есть ответ банка

Нещодавно Ощадбанк оновив мобільний додаток. Додали Ощадика, який підморгує тобі, коли заходиш у додаток. Робиш переказ — гномик катає монету іншому Ощадику. Мультик, тай годі. Але де функціонал для клієнта? В меню «Мої продукти» прямо під картою бачу іконку «Мої можливості» безмежний світ послуг від Ощаду". Натискаю, отримую лише два варіанти — «Відкрити мобільні заощадження» та «Відкрити онлайн-депозит». Цікаве у вас бачення моїх можливостей. Добре, що дали можливість редагувати платіжки в шаблонах. Заходиш в «Історію», бачиш UA9032***, UA6132**… Чому не показати отримувача платежу? Висновок — додаток надто сирий.Змінили обкладинку, але зміст так і залишився нікчемним.

25 августа 2021, 17:06

# Проблемы с рассрочкой по карте RED
Есть ответ банка

В нескольких комментариях к другим отзывам хвалил карту RED и рассрочку под 0,01%, которую банк предлагает по этой карте. Очень удобная услуга, позволяет операции от 500 грн переводить в рассрочку до 6 месяцев под 0,01%, что практически бесплатно. Но пришло и мое время добавить ложку дегтя. 17/08 рассчитался заграницей на сумму 1 526 евро, 20/08 банк списал 49 147,83 грн, а 21/08 предложил оформить рассрочку по этой операции, чем я с радостью воспользовался. Но радость оказалась недолгой. Так как рассрочка была оформлена в расчетную дату (по моей карте RED это 21-е число каждого месяца), фактически она проведена только сегодня, 25/08 и сумма рассрочки попала в общую сумму к погашению в льготный период (до 17/09). Попросил оператора удалить эту рассрочку, на что был получен ответ: «Технически она оформлена, но после расчетной даты и изменить это возможности нет». Еще мне порекомендовали не переводить операции в статус «рассрочка» около расчетной даты. «Система подает запрос на оформление в стандартные сроки и не смотрит когда у клиента расчетная дата». Еще предложили досрочно погасить эту рассрочку, чтобы не насчитались проценты. Ну молодцы, что сказать. Очень клиентоориентированный подход!

23 июля 2021, 20:24

Райффайзен Банк

# Неполные данные в системе банка
Есть ответ банка

Хотел оформить карту Райф АТБ, при заполнении адреса прописки не находит улицу в моем селе, хотя другие улицы нормально подставляет в форму. Нет улицы — нет карты)

2 июля 2021, 18:11

# Отличное предложение по рассрочке
Есть ответ банка

Замечательно, что снова включили предложение по рассрочке под 0%, если срок погашения не более 6 мес. Сразу же воспользовался.

19 июня 2021, 19:55

monobank

# Чудеса с кешбеком
Есть ответ банка

Как говорится, дьявол кроется в деталях. Оказывается, что категории кешбека «фастфуд» и «Кафе и рестораны» это две разные вещи. Сегодня воспользовался Salateira и The Varenik в River Mall. Понятно же, это чистейшей воды заведения фастфуда, но в приложении Моно операции отразились как «Кафе и рестораны» и кешбек не начислился. Ну и ладно, мелочи. Но любопытство взяло верх — 4 июня я заезжал в SushiWok, операция тоже прошла как «Кафе и рестораны», при этом кешбек был начислен. Решил уточнить у оператора службы поддержки Моно в чем причина. Оказывается, что сегодняшние операции — это «Кафе и рестораны» и по ним кешбек не начисляется. На мой вопрос почему тогда на операцию от 4 июня кешбек начислили, а сегодня нет, хотя все они отражаются как «Кафе и рестораны» оператор Ольга мне ответила «Під фастфуд операції, на жаль, не потрапляют, бо кодування їх терміналу не потрапляє під обрану вами категорію». А на мое замечание «Змініть у виписці від 04/06 текст „Кафе та ресторани“ на „фастфуд“, тоді питань не буде» меня попросили предоставить чек торговой точки. Что что, но чеки ресторанов/кафе/фастфудов я точно не храню более чем день-два. Надеюсь, банк в скором времени не станет разделять категорию «АЗС» на «ДТ», А-95, А-92″, категорию «Продукты» на «Рыба», «Мясо», т.д. В общем, обнулил кредитный лимит 30к, убрал все регулярные платежи. Картой продолжу пользоваться, но уже не так активно. Не люблю непонятки всякие

27 декабря 2020, 20:36

# «Не реалізовано» — коротко і ясно
Есть ответ банка

Є у мене інтернет-картка Приватбанку, якою я інколи користуюсь для переказів на картку того ж Приватбанку. Вирішив налаштувати регулярний платіж, щоб кожного місяця в конкретний день було списання з моєї інтернет-картки на картку отримувача. Результат — це неможливо. Тобто просто робити перекази на картки я можу, а от щоб автоматично було списання(регулярний платіж) — ні, бо, цитую відповідь «фахівця»: «нереалізовано». Коротко і ясно…

Співробітники служби підтримки абсолютно не вміють спілкуватись з клієнтом, є досить некомпетентними. Обов\'язково уважно читайте договір та правила надання грошових коштів у кредит. Якщо хоч трохи є ризик прострочки з вашого боку — не беріть позику! Кредит Каса, у разі прострочки, відразу перерахує кредит по ставці 2 % в день за весь період позики, а не лише за прострочені дні. Тепер про конкретно мій досвід. Звернувся за позикою лише тому, що перша позика, як і в багатьох інших МФО, видається під дуже низький відсоток, іншими словами майже безкоштовно. Мені погодили суму 5 000 грн строком на 14 днів, дата видачі 16/01, кінцева дата оплати 29/01. Не відкладаючи на останні дні, я зробив банківський переказ 24/01 вранці. До відома, після введення IBAN гроші почали «ходити» між банками швидше і зазвичай зараховуються отримувачу в той же день, якщо ви зробили переказ в першій половині дня. Інколи буває навіть так — зробив переказ після обіду, і ввечері гроші вже на рахунку отримувача. Оці балачки про «3 робочі дні» вже виглядають смішними. В той же день, 24/01, я робив банківський переказ на іншу кредитну установу. У неї, як і в Кредит Каси, рахунок у ПриватБанку, та ще й так співпало, що в одній і тій ж самій філії (не плутати з відділенням). Так от та кредитна установа зарахувала кошти після обіду 24/01, а Кредит Каса ще до сих пір (ранок 29/01) заявляє, що гроші не надійшли. Як таке може бути не розумію. Але чудово розумію, що бажання Кредит Каси вивести мене на прострочку, закінчиться провалом. До слова про некомпетентність менеджерів, коли я зателефонував ввечері 24/01, щоб перевірити зарахування коштів, дівчина запитала яким чином я робив переказ. На мою відповідь, що оплата була здійснена шляхом банківського переказу із Альфа Банку на рахунок Кредит Каси в ПриватБанк, мене перебила, сказавши «Ми не працюємо з Альфа Банком». Це просто жах! Чи вона насправді дурна, чи просто їм кажуть «вішати клієнтам якомога більше лапші на вуха». Вам не потрібно співпрацювати з тим чи іншим банком, у вашої компанії є банківські реквізити, за якими я можу провести оплату у будь-якому банку України!!! Кошти зарахували лише 29/01 в обід! Не буду тут розповідати про дзвінки та листи з боку Кредит Каси, якими вони завалювали мене останні дві доби. Висновок — якщо все ж таки вирішили взяти гроші в Кредит Касі, зважайте на ризики з датами і не відкладайте оплату на останній день, беріть про запас мінімум 3 робочі дні!

Главная/