Manager25
Manager25
Зарегистрирован:
4 апреля 2013

Последний раз был на сайте:
8 июня 2018 в 16:10
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 7208
Подписчики (1):
VictorS
VictorS

Manager25

RSS блога
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
7 июня 2018, 18:29
# Рада поддержала создание Высшего антикоррупционного суда. Дополнено
«Что дальше: Антикоррупционный суд будет заниматься производствами, которые расследует Национальное антикоррупционное бюро.»
Наскільки розумію, вчора протягнули свого аудитора, який зробить потрібний звіт про роботу НАБУ і керівника (який хоч трохи намагався прижимати чиновників) НАБУ замінять більш «правильного». Можна вже зараз зробити висновки, які справи будуть доходити до антикорупційного суду. Як казав один представник партії долбой№%! в: «ми розвели їх як котят».
0
14 мая 2018, 10:23
# Лучший банк для вкладчиков — опрос «Минфина»
«Лично я считаю, что лучшим надо признавать тот банк, который по факту привлек больше всего депозитов за конкретный период времени.»
Це взагалі не показник, «що банк кращий» — це тільки показує. що маркетинг/цінаова політика/мережа відділень банку дали найкращий результат. Ну і взагалі як в такій ситуації порівнювати Приват (дофіга тисяч відділень з присутністю в кожному місті) з ПроКредит Банком (пару десятків відділень з присутністю тільки в деяких великих містах)?

«Выбирая разные методики у нас будут разные лучшие банки…»
Це 100%, при чому, при бажанні, можна методику підгнати під будь-який банк.
0
14 мая 2018, 10:13
# Лучший банк для вкладчиков — опрос «Минфина»
А не має ніяких нервів. Всі звикли, що фонд повертає (все таки вже під сотню прикладів маємо). Я особисто двічі через фонд отримував кошти і обидва рази були вигідними для мене (я тверезо усвідомлюю, що мені просто пощастило). Зараз фонд повертає за три місяці, і за цей час щоб гривня девальвувала більше 10%, потрібно щоб впав якийсь з найбільших банків (Приват, Ощад...) ну або відбулась знову якась серйозна дестабілізація політичної чи економічної ситуації.
+36
22 января 2018, 9:56
# В НБУ допустили досрочное прекращение сотрудничества с МВФ
«Ну так «куча непопулярных реформ» уже почти вся принята,»
Справа в тому, що прийнято якраз всі непопулярні реформи для населелення, залишилось прийняти реформи, які непопулярні серед депутатів та правління, а вони на це не підуть :)
0
8 декабря 2017, 18:20
# Мораторий на проверки бизнеса продлили на год
А що для Вас змінить той факт, що « в магазинах будут торговать дерьмом и отравой», але при цьому магазини ще даватимуть взятку перевіряючим органам і переноситимуть ці витрати на Вас, піднявши ціну?
+11
22 августа 2016, 17:05
# Для работы с немецким банком украинский бизнес должен быть «белым» и иметь долгосрочную стратегию развития
«Да, ПроКредит уже не торт...»
На початку своєї діяльності ПКБ націлювався на мікробізнес, тоді кричали, що кредити підприємцям в 2000 доларів це те для чого вони створювались. Після кризи 2008 року відмовились від дрібних клієнтів і бажаними кредитами були 30000 доларів. Зараз вони хохуть вже клієнтів до 1 млн.дол, а менше 50 000 не видають (при чому до недавна кричали, що при видачі кредиту беруть до уваги тільки «управлінський» облік, а на офіційну звітність взагалі не дивляться). Зняття готівкою виданого кредити — це була одна з фішок ПКБ. В загальному виглядає як в анекдоті:«коли мені було 15 років, я хотіла принца на білому коні, коли мені було 25 — я хотіла створити ліки від раку і спасти світ, зараз мені 40 і я тупо хочу грошей».
0
15 августа 2016, 13:19
# Первый арест по делу Михайловского
Що таке 200 тис.грн/міс, коли є можливість вкрасти 20-50-100 млн. грн за раз, особливо якщо всі попередні злодії з інших банків не були покарані взагалі.
Що таке зарплата судді 70-200 тис.грн/місяць, якщо вони за одне рішення можуть отримати 150 000 доларів, коли вони глибоко переконані, що за цей хабар їм нічого не буде (в найгіршому разі доведеться переїхати на «Мальдіви» і там провести решту життя).
Про депутатів взагалі писати не буду…
0
6 июня 2016, 17:21
# Самые надежные
Гопник янукович не міг позволити собі, навіть подумати наїжджати на «дочок» міжнародних фінанснсових структур, а НБУ, з сьогоднішнім керівництвом, тим більше їх не троне. Тому всі європейці, попали в рейтинг досить адекватно (на порядковий номер можна уваги не звертати). Державні банки тоже ніхто трогати не буде. А про решту банків варто забути, і не згадувати поки середня зарплата в Україні не добереться до 500 доларів США.
+62
31 мая 2016, 14:05
# Рада снизила акцизный сбор на б/у автомобили до конца 2018 года
Щось в мене передчуття, що який-небудь власник «Богдана», ветує цей закон.
0
26 мая 2016, 10:03
# Вкладчики «Михайловского» отмучились
В суд будуть подавати вкладники, для яких є причини — визнання неправомірним дій тимчасового адміністратора з приводу визнання нікчемним зарахування коштів на поточний рахунок…
Судова практика, стосовно дроблення депозитів є дуже різною, і рішення приймались, як в користь фонду, так і в користь клієнтів (наразі в основному суди зупиняють розгляд таких справ, чекаючи на рішення конституційного суду стосовно самого закону про захист вкладів).
В Дельті, якщо у клієнта був тільки один переказ-дроблення, то такі перекази не визнавались нікчемними.
+15
24 мая 2016, 11:10
# Вкладчики «Михайловского» отмучились
Насправді, у фонду тут будуть проблеми, щоб занікчемити переказ коштів від фінкомапанії до фізосіб. Фінкомпанія мала реальні договори з ФО, згідно яких повернула кошти. Це не була фінпозика фізособі, а повернення боргу клієнту.
Чесно, не дуже розумію людей, які в період масового банкрутства банків, погоджуються вкладати гроші в фінкомпанії та кредитні спілки.
+7
20 мая 2016, 20:41
# Мнение владельцев вклада Капитал
Рекомендую при першій же можливості зняти кошти через касу банку та повторно внести (бажано на іншу людину і суму трохи змінити(+100 грн . Якщо у касі немає відповідної суми, то критичним є проведення спочатку поповнення рахунку, а тоді здійснення операції зняття готівки (бо інакше, якщо буде тимчасова, то можуть занікчемити). У випадку неможливості здійснити віртуальне зняття/внесення, то хоча би перекиньте на третю фізособу по перерахунку, далі третя фізособа додає 100 грн і оформляє депозит (на мінімальний строк), оптимально після цього розірвати депозит (хоч на наступний день) та оформити новий (в Дельті такі депозити не «нікчемили» і віддавали). Логіка така, що потрібно зробити якомога більше операцій, після потенційно нікчемної.
Я хочу вірити, що це тимчасові «проблеми з ПЗ», проте якщо в понеділок не запрацюють в нормальному режимі, то ТА буде на 99%.
+27
28 апреля 2016, 9:10
# Кабмин поднял цену на газ до 100% рыночной цены
Конституція України.
Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
+19
20 апреля 2016, 16:10
# ЕК официально предлагает отменить визы украинцам
В мене знайомий час-від-часу їздить в Польшу на день. В принципі мені немає потреби туди їхати, але при безвізовому режимі зможу просто з ним за компанію прокататись. А зараз немає бажання ні тратити гроші без потреби, ні стояти в чергах, щоб відкрити візу.
Та й ті ж «турпоїздки на вихідні» в сусідні держави, стануть доступнішими (як в плані грошей так і в плані простоти) для значно ширшого кола людей.
0
17 марта 2016, 9:01
# «Укргаздобыча» должна вернуть Дельта Банку 214 млн грн
Насправді, якщо вчасно не встигли заявити кредиторські вимоги, то за рішенням суду вас можуть включити в реєстр кредиторів. Щоправда ви повинні переконати суд, що у вас були причини пропустити термін заявлення.
Страницы: 123456