joik444
Валентин Ковальчук
Зарегистрирован:
9 ноября 2018

Последний раз был на сайте:
29 октября 2019 в 16:51
Просмотров профиля:
Сегодня: 1
Всего: 404

Валентин Ковальчук

День рождения:
17 марта 1974
Город:
Луцк
Место работы:
Генеральный директор АТ ФА СХИД ИНВЕСТ
E-mail:
kvillusion@gmail.com
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
28 октября 2019, 14:46
# Как создать в Украине рынок ценных бумаг
Створювати умови потрібно через зменшення бюрократичної складової. Процес випуску і реєстрації в НКЦПФР емісійних ЦП так зарегулювали, норматив без сарказму читати еможливо, створюються такі штучні умови, що легше випускати в Лондоні, Варшаві, Берліні. Тай середньо статистичний інвестор в Україні бідний,а якщо часовий горизонт від 5 років ніхто не буде гратися в ці коломийкі. Ще на машину, річний відпочинок і будиночок вистачає, а які цінні папери?Краще примусити тих, в яких активи в Україні, а торгуються на іноземних площадках, вернути емітовані ЦП на площадки в Україні, тоді інфраструктурні крихти залишались на Україні. А з пересічного населення, крім доларів на чорний день, взяти нічого, особливо на інвестування.
+40
1 марта 2019, 13:45
# Время доставать доллары из-под матраса
Крах 14 року присутній в умах навіть банківських експертів. Всі бояться. А НБУ жахається! Переупаковують одні й тіж самі показники! А тінь в економіці з 14 року виросла і ніхто не заміряє її відсотки! Якщо враховувати відсотки тінізації економіки — то ні долар, ні гривню в банки взагалі не можна нести. Банк це механізм платежу — і все. Накопичення, гарантування, пенсія, інвестиції, валютні заощадження, приватне золото, брюлики — все це інша ніша яка знаходиться подалі від НБУ. Залишки долара і гривни краще всього конвертувати у золото чи брюлики — порада у всі віки, і наш теперішній час не виключення…
+15
13 февраля 2019, 14:15
# В Украину идут инвестиции на 2 миллиарда долларов
Це кроткостроковий венчур, який під гарантії уряду заведе і в короткі терміни від 1-3 років поверне вкладені гроші. І ще й держбанки будуть кредитувати проекти. Такі маніпуляції навіть інвестиціями не можна назвати. Так, іміджева підтримка уряду. Цікаво було б у цьому інвестиційному офісі при Кабміні почитати їхні гарантії таким інвестиціям.
+51
10 февраля 2019, 18:35
# Чтобы заработать на валюте — покупайте ОВГЗ
ОВГЗ виходить на найвищі рейтинги популярності серед людей, які граються в інвестиції. Агенти впливу при рекламі таких інвестиційних інструментів як ОВГЗ твердять фразу, як закляття: Все гарантується державою. І надувають цю бульбашку до неймовірних розмірів. Не прогнозую настання часу лопання! Звичайно, тим, хто обслуговує клієнтів — важливий поріг входу, податкові пільги, комісійні витрати — це їхній заробіток за будь-якої відсутності фондового ринку. Власники ОВГЗ чогось не враховують основного принципу: не можна гратися з бідною державою за відсутності фондового ринку в інвестиції, держава завжди має право піти в дефолт, або, як кращий варіант, переглянути дохідність. А власники залишаться із ризиковим інструментом на обслуговуванні брокерів та банків, із наростаючими пенями за прострочені платежі. Чому зараз ніхто не озвучує, що гра в ОВГЗ — це гра, в кращому випадку, з нульовою сумою. Маніпуляції ринкових куловодів, за відсутності самого ринку, та конформізм аналітиків призведуть до втрат людей, які в черговий раз кинулись на гарантії дежави та податкові пільги. Хоча як раз в гарантіях та пільгах ховаються важливі мальнькі деталі для обрахунку дохідності ОВГЗ. Грати з державою в ОВГЗ можуть тільки ті, які пишуть нормативи їх оббігу. Скептики скажуть — а який інший варіант інвестицій. На дні, основна інвестиція це економія і адекватне планування власних витрат, що призведе до накопичення власного ризикового капіталу.
0
21 января 2019, 17:11
# Число миллиардеров в мире за последние 10 лет удвоилось
Чому рахують від кількості володіючих, хоча вбачається, що таких набагато більше. У світі в геометрічній прогресії росте тонаж папірців, та нулі у рахунках, віртуальної крипти, переоціненої нерухомості, ілюзорного титульного капіталу, нереальних боргових забовязань переупакованих у зворотні позики. А реальні цінності — золото, срібло, земля, цінні камінці, антикваріат, живопис — не збільшуються.
+71
21 января 2019, 17:03
# Время инвестировать в ОВГЗ
Оптимальний поріг входу в ОВЗГ це 500 000-1 000 000 грн. — тоді наведені розрахунки приносять порівняно відчутний дохід. А порахуйте на 1шт. облігацій — із витратами брокера — збиткі. Крім того, мільйона вільних коштів буває тільки від відкатів або крадіжок. Тому, це інфтрумент спеціально для легких та незаконних грошей. І ризики у ОВДП сховані не лінійні. Якщо уряд допустить дефолт, а долар досягне невиданих висот — мільйона не повернеш незважаючи на гарантії уряду. Простим пересічним, окрім депозиту з ПДФО і військовим, нічого не світить. Ні мехінізмів, ні інструментів.
+15
3 января 2019, 20:16
# Зради или перемоги. Как закончился 2018 год
Опитування побудоване на крайнощах, навряд чи буде відображати істину: зраду чи перемогу. Економіку України із її специфічними кластерами не можна екстраполювати у причинно-наслідкову тріаду: перемога, зрада і щось посереднє. Факт один — економіка функціонує, держава офіційно не банкрут, міжнародні кредити питання політичне, а не економічне, переважна більшість електорату живе на межі бідності. Якщо по філософствувати, то можна сказати, що економіка держави та її пересічний загал бідні і виживають, можливо це дно, але ще не кінець
+15
23 декабря 2018, 16:30
# Американские биржи рухнули с худшими показателями за 10 лет
Ось і початок світового фінансового колапсу — бульбашка починає лопативсь із фондового ринку.
0
11 декабря 2018, 10:35
# Старики копят, молодежь одалживает
Пластик — це тільки маленька вершина айсберга. Платіжна картка це навіть не фінансовий інструмент. Проблеми фінансової неграмотності переважної частини пересічного населення полягають у відсутності на українському ринку механізмів та інструментів, як інвестиційної площини для накопичення, так і кредитних продуктів з довогостроковими горизонтами і зрозумілими ставками. В Україні динозаврівська пенсійна система, яка не кореспондується із фінансовим ринком. Фондовий ринок мертвий. Страхова медицина не працює. Всі у свій час станемо пенсіонерами, і за відсутності оцих усіх чинників накопичення та кредитування (що у своїй суті є помічним інструментом) відразу відкидає за риску безпросвітньої бідності людину, що має статут пенсіонера. І платіжна картка, на жаль, не допоможе придбати у 80 років акції МХП або провести омоложуючі процедури…
+71
7 декабря 2018, 14:37
# Как в старые времена. Зачем банкам депозиты с растущей ставкой
В старі часи не стягувалось ПДФО і військовий збір. Тому реальна дохідність депозиту дуже низька, інвестиційних ніш для простого пересічнога також не має. Це не старі часи, а нинішня бідна і безпроствітня реальність. Те, що банкіри мухлюють з прогресивними ставками, так це було завжди. Люди, що вміють підраховувати складні відсотки навіть при прогресивці можуть вирахувати дохідність й сформувати портфель депозитів. А ось що податки занадто завищені — це проблема. Інвестиційна складова повністю зникла із депозиту. І зараз депозити це механізми для різного виду корупціонерів узаконити свої нелегальні грошові потоки. Людині середнього класу не повязаного із державними структурами депозит взагалі не варіант, купуєш валюту і чекаєш росту курсу.
+15
6 декабря 2018, 11:40
# Шокирующие предсказания на 2019 год от Saxo Bank
Эффект домино постоянно на слуху, мировые финансовые воротилы такими прогнозами хотят спровоцировать предрекаемые действия и уже готовы к последствиям, чтобы заработать на покушать. Но как утверждает Талеб, прогнозы финансовых аналитиков разного масштаба сбываются в той же степени, что и прогнозы таксистов по всемирной финансовой системе. Прогнозирую, что в 19 году и в мире, и в Украине, произойдет такое финансовое событие, которого аналогов в прошлом не было. Название дадим задним числом.
0
5 декабря 2018, 14:17
# Четыре совета от основателей monobank: как не потерять деньги
Поради корисні, підтримую. Завжди заморочка із паролями — з часом їх стає в житті все більше і простий алгоритм веде до плутанини. Крім того, існкує потреба постійно змінювати в період 90 днів. А на все (телефони, планшети, стаціонарний комп, робочий, мобільні додатки, реєстрація на сайтах) одного пароля не поставиш.Ось би якись алгоритм по кругооббігу паролей у памяті?
0
21 ноября 2018, 16:47
# Без любимчиков. Читатели «Минфина» не смогли выбрать лучший банк
Як на мене достовірний зріз прошарку людей, яким не жмуть 200 000грн. Споживачів вартості такої послуги у відсотковому відношенні до загальної кількості працюючого насселення відчутно мало. Більший відсоток звичано до 50 000грн.
Хоча статистика якісна і базовий відсоток чітко показаний, а ним нехтувати не варто. Бачення та ситуативні настрої споживачів це одна площина, а ось реальний стан речей у банках лідерах, як би питання ілюзії в різних кольорах.