GRNG
GRNG
Зарегистрирован:
19 ноября 2018

Последний раз был на сайте:
25 сентября 2020 в 17:39
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 762
Подписчики (2):
bnp24
bnp24
AndreyM
Andrey M
41 год, Киев

GRNG

Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
18 марта 2020, 16:44
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
До чого тут насдак? Портфель це не один інструмент, а набір, які підбираються виходячи із принципу кореляції між собою, ризику якого вони генерують, часового горизонту і т.д. Всі ринки час від часу падають. І це нормально. Тільки, для одних це катастрофа, а для інших можливість
0
18 марта 2020, 16:41
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
Ви дійсно не знаєте, яким чином визначається допустимий рівень ризику, так довго дискутуючи на цю тему?
Далеко до 2008 формували такі класичні портфелі, саме тому їх зараз так і називають)))
До вашого відома ''портфель лентяя'' – це можуть бути десятки різних портфелів, а не один і саме той, що зазначив я )) І до чого тут Кінто. ''Портфель лентяя'' це свого роду точка відліку, приклад, як можна побудувати портфель, для тих, хто не дуже вникає в тему. Тому, не потрібно їх вважати як єдино правильним розподіленням активів.
З чого ви взяли, що я попадаю в пастку теоретизування? З чого ви взяли, що я вважаю, що ''любой актив растет на достаточно большом промежутке времени''?? Абсолютно ні.
«И идея ловить дно, вечно усредняя.» - ви читаєте, що я пишу, чи ні? Вкотре кажу, що не є прихильником ловити дно, падаючі ножі і тд. Це все для тих, кого ви називаєте активними управляючими портфелями. Я ж прихильник зворотного - пасивного портфелю. Падіння на ринку – це всього лиш бонус, час розпродажів, коли можна купити ті ж активи, які ви все одно купите, тільки по нижчій ціні. Відчуваєте різницю?
«инвестор может не дожить до очередного роста.» - саме для цього, щоб дожити до чергового росту, перед тим як формувати свій портфель інвестор визначається з часовим горизонтом інвестування.
«Почему-то думаете о неичерпаемости счета у ''портфельного инвестора''.» покажіть мені коли рахунок портфельного інвестора вичерпав би себе, навіть при дуже агресивних 100% інвестованих в акції?
0
18 марта 2020, 10:26
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
Та є портфельні інвестори і спекулянти. Це і є пасивне та активне управління. Синоніми. Є ті, хто збудувати свій інвестиційний портфель і раз в рік заглядають на ринок, щоб глянути як там справи та провести ребалансування, а є ті, хто щогодини/щодня/щотижня купують і продають.
Портфельний інвестор перед тим як вкласти кошти визначає для себе допустимий рівень ризику, який він готовий прийняти. В залежності вже від цього, а також від інвестиційного горизонту, цілей, які ставить перед собою інвестор і будується портфель.
А що робить такий інвестор далі? Зазвичай, щомісяця / щокварталу / щороку заощаджує кошти та вкладає їх у свій попередньо побудований портфель. І власне я говорю про те, що оті чергові внески в свій портфель зараз робити – дуже хороша ідея. Так само, як би це було хорошою ідею при будь якій кризі чи простій корекції ринків. Час «розпродаж». І не потрібно нікому ловити дна.
До прикладу, класичний портфель 60/40 під час кризи 2008 отримував просадку 30%, при тому, що акції впали більше ніж на 50%, станом на сьогодні, такий портфель має просадку трохи більше 3%, при падінні акцій майже 30%.
І я вам наводжу найпростіший, базовий приклад, який не адаптований під потреби конкретного інвестора.
До прикладу можу сказати, що портфель, який складається із поєднань акцій, 20+ та 7-10 річних облігацій, та трішки комодіті і золота взагалі показує плюсовий результат зараз не дивлячись на паніку.
0
16 марта 2020, 11:28
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
Від того, як ви це називаєте - суть не змінюється))
0
16 марта 2020, 11:28
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
Я жодного разу не говорив, що знаю, коли буде дно, а навпаки, завжди стверджую, що цього не знає ніхто. Більше того, я кажу, що його і не треба ловити. Читайте уважніше.
«Усреднение» - це смерть для рахунку спекулянта 100%, але це зовсім інша історія для довгострокового портфельного інвестора. Ключові слова «довгострокового» та «портфельного») Якщо не знаєте таких відмінностей - краще утримайтесь від коментарів))
0
13 марта 2020, 14:36
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
При спекулятивній торгівлі «заходити в акції» одинаково ризиково як при подібних падіннях, так і при раллі)))
0
13 марта 2020, 14:35
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
Скажіть це тим, хто в 2008 при подібній просадці інвестував. Зловили дно?
0
13 марта 2020, 14:34
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
Не путайте інвесторів із спекулянтами
0
13 марта 2020, 12:35
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
Не можу цього знати))
Але цього і не треба, щоб розуміти, який потенціал дохідності для довгострокового інвестора має таке падіння на 27% S&P
0
10 марта 2020, 10:00
# Черный понедельник. Фондовые рынки показали рекордное падение
Якраз найкращий час купувати їх
Без жартів
0
12 февраля 2020, 12:38
# Куда инвестировать деньги выгодно в 2020 году. Советы банкиров и инвесторов
Не одними банками і нерухомістю обмежуються вкладення))))
0
12 февраля 2020, 12:13
# Куда инвестировать деньги выгодно в 2020 году. Советы банкиров и инвесторов
Словом «інвестиції» маніпулюють хто як хоче )) В статті все змішано. Перш за все варто було б визначитись із поняттями, що таке інвестиції, спекуляції, та заощадження. Насправді, все дуже просто, якщо ви вкладаєте гроші на короткі терміни (до 5 років) – це заощадження, якщо більше 5-10 років – це вже можуть бути інвестиції. І з цього варто було б починати. Пропонувати варіанти варто в залежності від цілей, які ставить перед собою людина.
Депозити зазвичай – не є інвестицією, і називати їх «консервативні інвестиції» не зовсім коректно. Консервативні інвестиції, по моєму – це державні облігації і не лише українські.
Золото. Гарно писати поради ретроспективно, правда? ))) Не будемо забувати, що купувати актив коли він зростає – одна з найбільших помилок, які можна зробити. Купувати варто тоді, коли актив знижується у ціні, це свого роду період розпродажей, акцій, який дозволить максимізувати дохідність. Дивно, що таких базових речей не знає аналітик.
Дивно також, що ви відносите фондовий ринок до ризикових інвестицій. Отут якраз було б варто розмежувати спекулятивну торгівлю та довгострокові інвестиції. В першому випадку – так, це дійсно може бути ризиково, в другому – аналогічно, до ОВДП, яких ви віднесли до консервативних.
Оптимальний інструмент з точки зору співвідношення ризиків та дохідності є участь в інвестиційних фондах? Дивно, а я завжди думав, що оптимально це портфель з різних інструментів. Ну але звичайно, що треба не упустити шанс попіарити своє)))
0
29 января 2020, 11:39
# Новые жертвы коронавируса: как реагируют финансовые рынки и экономика
Ніякої паніки для ринків. Зниження S&P 500 на 1,57%, чи  SSE Composit на 5% - просто невеличка корекція в довгостроковій перспективі.

Страницы: 123456