0 подписчиков0 подписок

Записи

8 октября 2021, 16:32

# Відкриття карти.
Есть ответ банка

Вчора хотів відкрити карту, запитав на сайті Мінфін у представника те що хотілось би знати перш ніж відкрити карту. По порядку, встановив додаток, відкрив додаток та відразу Щось пішло не так, перевстановив додаток, знову відкрив та знову щось пішло не так та так разів 5, знову встановив додаток, відкрив та надав дозволи, ввів номер телефону та дату народження, отримав та ввів код, потім додаток пише перевірка документів, я все думав яких документів… про це згодом, потім додаток пише нажаль відкрити онлайн не можно йдіть в банк, написав в підтримку на @ та зателефонував, по телефону приняли заявку та повідомили що зв’яжуться на @ отримав відповідь Банк відмовив вам у оформленні віртуальної картки. Можете спробувати оформити звичайну пластикову картку за номером 3530. Потім я думаю що не так зі мною, знову встановлюю додаток, ввів інший номер телефону та дату народження 20.02.2020 замість 15.08.1968, банк перевірив документи :) та запросив ІПН з Дії, я звісно припинив реєстрацію. Альфа банк в чому причина та чому ви вважаєте людей 1968 року народження нездатними відкрити карту онлайн, такими що не мають документів в Дії, не платоспроможними та таке інше? Ось це що я написав може перевірити кожен, просто введіть дату народження наприклад 02.02.1966/67/68.

Главная/